Niedziela, 7 marca
Imieniny: Pawła, Tomasza
Czytających: 2603
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Tym razem na stadion nie wejdzie żaden z kibiców

Wtorek, 5 kwietnia 2011, 14:14
Aktualizacja: Środa, 6 kwietnia 2011, 12:26
Autor: MDvR
Wałbrzych: Tym razem na stadion nie wejdzie żaden z kibiców
Fot. PAW
Przyzwyczailiśmy się już do faktu, że na mecze piłkarskiego Górnika może wejść ograniczona liczba kibiców biało–niebieskich, wynosząca 950 osób. W meczu z Nielbą Wągrowiec będzie jeszcze gorzej, nasi piłkarze zagrają bowiem przy komplecie pustych krzesełek.

Oto oświadczenie klubu:
Zarząd Klubu Piłkarskiego Górnik PWSZ Wałbrzych uprzejmie informuje, że w związku z rozbudową obiektów sportowych wokół Stadionu Miejskiego przy ul. Ratuszowej w Wałbrzychu, po konsultacji z przedstawicielami Spółki Aqua Zdrój i wykonawcą prac budowlanych, podjął decyzję o rozegraniu najbliższego spotkania piłkarskiego w dniu 09.04.2011, pomiędzy Górnikiem PWSZ Wałbrzych a Nielbą Wągrowiec, bez udziału publiczności.

Nasza decyzja związana jest z brakiem możliwości zapewnienia bezpieczeństwa kibicom podczas rozgrywania zawodów sportowych. Podejmując tę trudną decyzję wierzymy, że znajdzie ona zrozumienie wśród Kibiców i Sympatyków wałbrzyskiego klubu.

Aby umożliwić śledzenie przebiegu sobotniego spotkania, przeprowadzimy relację live na oficjalnej stronie internetowej klubu. Ponadto następnego dnia, tj. w niedzielę 10.04.11, będzie można obejrzeć retransmisję całego spotkania na antenie TV Wałbrzych oraz TV Twoja. Również udostępnimy zapis video meczu – pojedynek naszych piłkarzy będzie można zobaczyć w pomeczowy poniedziałek w wałbrzyskich pubach: Football Pub i Wrest.
Serdecznie przepraszamy za zaistniałą sytuację Kibiców i Sympatyków naszego zespołu piłkarskiego, jednakże jest ona niezależna od Klubu.

Jednocześnie informujemy, iż zabiegamy o to, aby było możliwe rozgrywanie pozostałych meczów II ligi piłkarskiej w Wałbrzychu z udziałem publiczności. O rezultatach starań poinformujemy w następnym komunikacie.
Osoby posiadające karnety wstępu na mecze rozgrywane w Wałbrzychu w rundzie wiosennej sezonu 2010/2011, proszone są o kontakt z Klubem pod numerem telefonu: +48 503 818 056.

Z poważaniem,
Zarząd Klubu PWSZ Górnik Wałbrzych

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group