Środa, 20 stycznia
Imieniny: Fabiana, Sebastiana
Czytających: 5088
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Uczniowie z wizytą w Ratuszu

Piątek, 14 lutego 2014, 10:30
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Uczniowie z wizytą w Ratuszu
Fot. użyczone
Główną ideą projektu edukacyjnego ,,Aktywny uczeń – aktywny obywatel” jest rozbudzenie i wspieranie aktywności edukacyjnej, społecznej i kulturalnej uczniów.

W jego ramach uczniowie klas drugich Gimnazjum nr 1 w Boguszowie – Gorcach wzięli udział w spotkaniu z Przewodniczącą Rady Miejskiej Boguszowa - Gorc Jolantą Woźniak, Danutą Foryś - wiceprzewodniczącą oraz Renatą Stec - przewodnicząca Komisji Budżetu i Finansów.

Spotkanie odbyło się w Urzędzie Miejskim w Boguszowie-Gorcach 7 lutego w sali konferencyjnej, w której odbywają się sesje i komisje Rady Miejskiej. Uczniowie zasiedli na miejscach radnych i wysłuchali informacji na temat organizacji i pracy tego organu. Dowiedzieli się, jakie są zadania poszczególnych Komisji, jak przebiegają sesje, kto może w nich uczestniczyć, a także jakie obowiązują procedury załatwienia sprawy z życia codziennego w urzędzie.

Teraz boguszowska młodzież z niecierpliwością czeka na uczestnictwo w marcowej sesji Rady Miejskiej oraz spotkanie z burmistrzem Waldemarem Kujawą.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group