Poniedziałek, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 3950
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: Udany weekend Dębów

Wtorek, 12 lipca 2022, 8:52
Aktualizacja: 8:52
Autor: PAW
Wałbrzych/Kraj: Udany weekend Dębów
Fot. użyczone
W miniony weekend Dęby–Wałbrzych dwukrotnie stanęły na podium.

W sobotę 9 lipca 2022, w Turnieju Rankingowym Petanque o Puchar Burmistrza Dzierżoniowa, nasze Dęby - Kaziu Jacak i Hubert Maciejewski - zajęły I miejsce. Przy mocnej obsadzie zawodników z całej Polski /siła 90,675/ nasze pozostałe dublety też mogą pochwalić się bardzo dobrymi lokatami: Beata i Kazimierz Urbaniak /10 m./, Heniu Linder i Maciek Pisarczyk /12 m./, Tadziu Gałuszkiewicz i Robert Nazarko /z JKP Jelonka, 17 m./ oraz Mirek Kaszubowski i Mirek Kaczuga /20 m./ Serdecznie gratulacje dla wszystkich dębowych dubletów oraz wielkie brawa dla zwycięzców.

W niedzielę 10 lipca 2022, nasz dębowy triplet - Beata i Kazimierz Urbaniak oraz Hubert Maciejewski - zajął II miejsce w Turnieju Rankingowym Petanque w Gilowicach. W tym samym turnieju nasz drugi triplet w składzie: Mirosław Kaszubowski, Mirek Kaczuga i Tadziu Gałuszkiewicz, zajął miejsce 14-te.

To był wyjątkowo udany weekend dla Dębów - dwa miejsca na podium i doskonała frekwencja Dębów. Warto przy tym podkreślić, że SRS Dęby-Wałbrzych - na 49 zarejestrowanych Klubów Petanque w Polsce - w rankingu klubowym są już na 7. miejscu pod względem zdobytych punktów w turniejach i siły zawodników. To niebywały sukces, bowiem w petanque nasi zawodnicy grają dopiero trzy lata.

Zapraszamy do odwiedzania strony Dęby-Wałbrzych:

http://www.deby-walbrzych.pl/?p=aktualnosci

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
100%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group