Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 3702
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Udawał brata

Środa, 19 sierpnia 2020, 6:46
Aktualizacja: Czwartek, 20 sierpnia 2020, 8:18
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Udawał brata
Fot. KMP Wałbrzych
Ukrywał się w mieszkaniu znajomego, a policjantom podczas legitymowania podał dane personalne swojego brata. Miał dużego pecha, gdyż ten ostatni chwilę później pojawił się na interwencji podjętej przez mundurowych. Okazało się, że 28–latek chciał uniknąć zatrzymania, gdyż był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Kłodzku oraz Sąd Rejonowy we Wrocławiu–Krzykach za popełnione wcześniej przestępstwa.

Miejscowi funkcjonariusze w poprzedni czwartek udali się na interwencję na ul. 1 maja w Boguszowie-Gorcach. Tam wylegitymowali osoby przebywające w mieszkaniu. Jeden z mężczyzn próbował zmylić policjantów, podając dane personalne członka swojej najbliższej rodziny. Sprawa szybko wyszła na jaw, gdyż brat w momencie interwencji zapukał do drzwi.

W toku wykonanych czynności policjanci ustalili, że 28-latek ma trafić za karty więzienia na 16 miesięcy za popełnione wcześniej przestępstwa kradzieży. Dodatkowo okazało się, że w lipcu poprzedniego roku mężczyzna przez telefon wprowadził w błąd przedstawiciela ogólnopolskiej firmy co do swojej tożsamości i doprowadził przedsiębiorstwo do niekorzystnego rozporządzania własnym mieniem, za co grozi mu dodatkowa kara nawet 8 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

1
8%
Cieszy
1
8%
Hahaha
2
17%
Nudzi
2
17%
Smuci
0
0%
Złości
6
50%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group