Czwartek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 3253
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Mieroszów: Udrażniają rzekę

Piątek, 4 listopada 2022, 6:45
Autor: red
REGION, Mieroszów: Udrażniają rzekę
Fot. Gmina Mieroszów
Państwowe Gospodarstwo Wodne "Wody Polskie" Nadzór Wodny w Kłodzku, realizuje kolejny etap udrożnienia koryta rzeki Ścinawki wraz z zabudową wyrw i remontem zniszczonych umocnień wzdłuż ul. Wojska Polskiego w Mieroszowie.
- W tym temacie jest jeszcze bardzo dużo do zrobienia, ale dziękujemy za kolejne prace - mówi burmistrz Andrzej Lipiński.

Mieszkańcy Mieroszowa na profilu społecznościowym zwracają uwagę na odcinki, które w przyszłości, i to jak najbliższej, należałoby również doprowadzić do odpowiedniego stanu.

- Mam nadzieję, że pojawią się na ul. Wolności w najbliższym czasie. W przeciwnym razie za rok zapraszam na grzybobranie - komentuje pan Michał. - Tylko dlaczego te prace są prowadzone zawsze w okresie tarła pstrąga, którego jest coraz mniej, a miejscami wcale go nie ma - pyta pan Bronisław. - A przed odcinkiem wykonywanych prac rośnie las, dżungla jakby tylko ten odcinek Ścinawki istniał - dodaje pani Katarzyna. - Po tylu latach wycięli ten rzeczny las - cieszy się pani Dagmara.

Twoja reakcja na artykuł?

9
75%
Cieszy
1
8%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
8%
Smuci
0
0%
Złości
1
8%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group