Środa, 8 lutego
Imieniny: Ireny, Jana, Sebastiana
Czytających: 3737
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Ukradli z marketu maszynkę do mielenia mięsa

Czwartek, 25 kwietnia 2019, 6:49
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Ukradli z marketu maszynkę do mielenia mięsa
Fot. KMP Wałbrzych
Policyjny nos nie zawiódł będącego po służbie funkcjonariusza Komisariatu Policji w Boguszowie–Gorcach, który widząc trzech mężczyzn dokonujących w markecie kradzieży, zareagował i zatrzymał jednego ze sprawców. Dwóch pozostałych chwilę później wpadło w ręce przybyłych na pomoc policjantów z tej miejscowości oraz funkcjonariuszy ruchu drogowego z Wałbrzycha.

Do zdarzenia doszło w poprzednią środę około godziny 15:15 na ul. Traugutta w Boguszowie-Gorcach. Będący na spacerze funkcjonariusz zauważył wybiegającego ze sklepu mężczyznę, któremu jego wspólnik podchodząc do drzwi wejściowych umożliwił ucieczkę z marketu ze skradzionym towarem. Okazało się, że trzeci ze sprawców czekał już w samochodzie, aby wszyscy mogli odjechać niezauważeni z miejsca zdarzenia.

To jednak trzem mężczyznom się nie udało. Boguszowski policjant poinformował o zdarzeniu będących w służbie funkcjonariuszy, dogonił jednego z mężczyzn - 31-letniego mieszkańca Lubania – i obezwładnił. Pozostali dwaj sprawcy – mieszkańcy tej samej miejscowości w wieku 39 i 40 lat - nie zdążyli odjechać pojazdem, gdyż chwilę później trafili na dwa patrole zmotoryzowane z Boguszowa-Gorc oraz Wałbrzycha.

Skradzione maszynka do mielenia mięsa została przez policjantów odzyskana. Trzech mężczyzn, którzy przyjechali do Boguszowa-Gorc na tzw. "gościnne występy", stanie teraz przed sądem i odpowie za kradzież mienia ruchomego. Grozi im wysoka grzywna.

Twoja reakcja na artykuł?

2
20%
Cieszy
2
20%
Hahaha
1
10%
Nudzi
1
10%
Smuci
2
20%
Złości
2
20%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group