Sobota, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 4296
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Uszkodził samochód osobowy, a także dokonał kradzieży z włamaniem

Poniedziałek, 14 sierpnia 2017, 9:52
Aktualizacja: 12:54
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Uszkodził samochód osobowy, a także dokonał kradzieży z włamaniem
Fot. KMP Wałbrzych
W marcu tego roku dokonał kradzieży dwóch rowerów, a kilka miesięcy później uszkodził samochód osobowy. 21–letni mieszkaniec miejscowości Boguszów–Gorce trafił ostatecznie w ręce policjantów z tej miejscowości i odpowie teraz przed sądem.

Policjanci z Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach na początku sierpnia 2017 roku otrzymali informację o zniszczeniu samochodu osobowego w ich miejscowości. Okazało się, że sprawca wyrwał dwa lusterka zewnętrzne pojazdu. Spowodował tym samym straty na kwotę 1000 złotych. Dzięki realizacji informacji własnej już 10 sierpnia funkcjonariusze zatrzymali 21-letniego boguszowianina odpowiedzialnego za zniszczenie mienia.

W trakcie czynności mundurowi ustalili także, że mężczyzna jest sprawcą kradzieży z włamaniem z marca 2017 roku. Wtedy to złodziej poprzez wyłamanie drzwi dostał się do pomieszczenia gospodarczego i ukradł dwa rowery. Wartość skradzionego sprzętu oszacowana została na kwotę 400 złotych. Śledczy dzięki doskonałej pracy operacyjnej utracone mienie odzyskali w całości.

Teraz mężczyzna odpowie za popełnienie dwóch przestępstw. Za kradzież z włamaniem grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności, a za zniszczenie mienia dodatkowo do 5 lat.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group