Środa, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 3670
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Szczawno-Zdrój: Utrudnienia w okolicach ronda

Wtorek, 10 sierpnia 2021, 9:28
Aktualizacja: 10:00
Autor: red
Wałbrzych/Szczawno-Zdrój: Utrudnienia w okolicach ronda
Fot. red
Informacja nt. pierwszego etapu ograniczenia ruchu drogowego, w związku z pracami w rejonie Ronda Niepodległości (Tesco).

W związku z kolejnym etapem budowy Zachodniej Obwodnicy Wałbrzycha, informujemy o konieczności czasowego wyłączenia z ruchu drogowego ciągów komunikacyjnych w rejonie Ronda Niepodległości, (tzw. Rondo Tesco).

1. Etap utrudnień nastąpi już od wczesnych godzin porannych w dniu 11 sierpnia br. Zamknięte dla ruchu drogowego będą ulice Gałczyńskiego i Chopina w Szczawnie-Zdroju.

W związku z powyższym autobusy linii nr 18, jadące w stronę Szczawna-Zdroju zostaną skierowane, po zjeździe z ronda – w ulicę Szczawieńską.

Wobec powyższego, zmuszeni jesteśmy dokonać zmian w lokalizacji przystanku autobusowego w rejonie Ronda.

Nowa lokalizacja przystanku dla autobusów linii nr 18, (kierunek jazdy Szczawno-Zdrój) zostanie umiejscowiona na wysokości Dolnośląskiego Parku Technologicznego „T-Park”.

Należy dodać, że autobusy linii nr 18 jadące ze Szczawna-Zdroju w kierunku Podzamcza również przemieszczać się będą ulicą Szczawieńską.

W tym przypadku zmianie ulegnie lokalizacja przystanku w obrębie skrzyżowania ulic Mickiewicza i Sienkiewicza. Przystanek ten zostanie przeniesiony ok. 30 i umiejscowiony zostanie u zbiegu ulic Mickiewicza i Lipowej. Kurs po „zaliczeniu” tego przystanku będzie kontynuowany ulicą Mickiewicza w kierunku ulicy Szczawieńskiej.

O kolejnych zmianach organizacji ruchu w rejonie ronda Niepodległości, poinformujemy w najbliższych dniach.

Twoja reakcja na artykuł?

19
35%
Cieszy
5
9%
Hahaha
2
4%
Nudzi
3
6%
Smuci
7
13%
Złości
18
33%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group