Poniedziałek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 3527
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: VII edycja Różowej Wstążki w rytmie „Mamma Mia”

Czwartek, 15 października 2015, 6:25
Aktualizacja: 7:17
Autor: red
Wałbrzych: VII edycja Różowej Wstążki w rytmie „Mamma Mia”
Fot. organizatorzy
Wałbrzych już po raz VII włączy się w ogólnopolską akcję Różowa Wstążka. Spotkanie odbędzie się tradycyjnie pod hasłem „Bądź dla siebie najważniejsza”, jednak jego formuła będzie inna – konferencję zastąpi Musical Mamma Mia w wykonaniu uczniów i absolwentów Zespołu Szkół nr 2 w Wałbrzychu.

Październik jest miesiącem walki z rakiem piersi. Każdego roku pamiętają o tym także wałbrzyszanki, które licznie spotykają się na wydarzeniach promujących profilaktykę raka piersi. Pomysłodawczynią i główną organizatorką cyklicznych imprez “Bądź dla siebie najważniejsza” jest Alina Szełemej - radna Rady Miasta Wałbrzycha. Honorowym patronem wydarzenia jest Agnieszka Kołacz-Leszczyńska Poseł na Sejm RP oraz Roman Szełemej Prezydent Miasta Wałbrzycha.
- Na wszystkie uczestniczki tegorocznego spotkania czekają konsultacje z lekarzami specjalistami chirurgii onkologicznej ze Szpitala im.
dr Sokołowskiego, a także z dietetykiem i trenerem osobistym. Panie będą miały również okazję poznać technikę samobadania piersi. Główna atrakcja wieczoru to Musical „Mamma Mia” - zachęca Radna Alina Szełemej.

Impreza odbędzie się w piątek 16 października w Aqua Zdroju. Start godzina 17:00, wstęp wolny.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group