Sobota, 27 lutego
Imieniny: Anastazji, Gabriela
Czytających: 2236
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: VIII Turniej Halowej Piłki Nożnej im. Komisarza Marcina Senkowskiego

Środa, 2 lutego 2011, 19:08
Aktualizacja: Czwartek, 3 lutego 2011, 16:29
Autor: red
W nadchodzącą sobotę w hali wałbrzyskiego OSiR–u przy ulicy Wysockiego odbędzie się VIII turniej piłkarski o Puchar Zarządu Terenowego Niezależnego Związku Zawodowego Policjantów w Wałbrzychu. Tym razem w turnieju wystartuje aż 30 drużyn.

5 lutego 2011 roku na parkiecie sali wałbrzyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Wysockiego odbędzie się VIII Turniej Halowej Piłki Nożnej. Oficjalne rozpoczęcie zawodów organizator ustalił na godzinę 10.00.

W tym roku przypada pierwsza rocznica śmierci Marcina Senkowskiego - komisarza Policji. To On wraz z Pawłem Seteckim zainicjowali po raz pierwszy w 2004 roku i zorganizowali te zawody, które do dzisiaj cieszą się powodzeniem i coraz większą popularnością, nie tylko wśród policjantów, ale również wśród innych instytucji, urzędów i osób prywatnych. Tego dnia, delegacja funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu - delegacja organizatorów turnieju, przed rozpoczęciem sportowych zmagań, złoży wieniec i zapali znicze w miejscu spoczynku Komisarza Marcina Senkowskiego składając hołd zmarłemu Koledze.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group