Czwartek, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 2554
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: "W poszukiwaniu Złotego Dukata"

Piątek, 3 maja 2013, 6:29
Autor: organizatorzy/opr.red.
Wałbrzych: "W poszukiwaniu Złotego Dukata"
Fot. użyczone
W Bibliotece pod Atlantami w Oddziale Dziecięco – Młodzieżowym odbyła się dziecięca impreza nocna pod hasłem „W poszukiwaniu Złotego Dukata”.

Gdy dzieci wieczorem pożegnały rodziców rozpoczęło się poszukiwanie "Złotego Dukata". Nie było to łatwe, gdyż aby odnaleźć wskazówki prowadzące do skarbu, dzieci musiały wykonać szereg zadań w poszczególnych działach biblioteki. W Dziale Dziecięcym, Młodzieżowym, Akademii Młodych i Galerii z wielkim zaangażowaniem rozwiązywały krzyżówki, układały rozsypankę, malowały oraz prezentowały swoje talenty.

Skarb znaleziono na portierni. Dzieci musiały mocno się starać, aby przekonać portriera i „odkupić” dukata. Wykupili go śpiewając, recytując wiersze i tańcząć. Około godziny 2:00 nadszedł czas na sen. Jednak pełne wrażeń dzieci długo jeszcze ze sobą rozmawiały. Uczestnicy nocnej zabawy, mimo że zmęczeni, zadowoleni wrócili o godzinie 7:00 do domów.

Impreza dziecięca „W poszukiwaniu Złotego Dukata” odbyła się w ramach projektu „Mój świat, moje wartości” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group