Piątek, 30 października
Imieniny: Przemysława, Edmunda
Czytających: 2058
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

W Ronal League już wszystko jasne

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 6 marca 2011, 15:52
Aktualizacja: 15:56
Autor: MDvR
Ilustracja z rozgrywek Ronal Champions League
Fot. archiwum
W bezpośrednim starciu o zwycięstwo w grupie A spotkały się ekipy Art. Eko i Torbus Team. Zwycięsko z tej konfrontacji wyszli ci pierwsi zdobywając tytuł mistrzowski. W grupie B już wcześniej wygraną zapewnili sobie zawodnicy drużyny Popławski Roboty Ziemne.

Ronal League grypa B 11. kolejka

Wodociągi – TKKF 3-0
Wodociągi –J.Gryka 3

Śródmieście – Auchan 10-3
Śródmieście-G.Krzysik 2,M.Fedycki 3, P.Czeleń 4, B.Sumpik
Auchan-M.Zawadzki 2,G.Marszałek

Spartan – Studio Reklamy Logo 3-6
Spartan-E.Osuchowski 2,M.Łukasik
Logo- M.Bartkowiak 4,P.Suchański , P.Zasada

Diabły – Kojoty 2-6
Diabły-Ł.Larski 2,
Kojoty-Ł.Chuchra, K.Delinger ,M.Nowak 2, P.Klimek , D.Standzoń

NSK – Popławski Roboty Ziemne 5-14
NSK- A.Skalski 2, R.Różycki , M.Kotwica, K.Worski
Popławski-D.Radziemski 2, A.Domagała 9, M.Woszczyna, samobójcze 2,

Grunwald – Wagon Sobięcin 7-8
Grunwald Ł.Pytlewski 7,
Wagon- P.Szatko , Ł.Podyma 3, S.Omietański 2, M.Mordal 2

Tabela grupy B

1.Popławski – 11 – 33 – 101:41
2.Kojoty – 11 – 24 – 63:48
3.Grunwald – 11 – 22 – 73:60
4.Spartan – 11 – 19 – 68:53
5.Wodociągi – 11 – 17 – 63:43
6.Logo – 11 – 16 – 64:47
7.NSK – 11 – 15 – 58:61
8.Diabły – 11 – 12 – 44:53
9.Śródmieście – 11 – 12 – 55:74
10.Wagon Sobięcin – 11 – 11 – 43:68
11.Auchan – 11 – 7 – 37:93
12.TKKF – 11 – 5 – 27:57

Król strzelców - Artur Domagała – 50 goli (Popławski Roboty Ziemne)
Najlepszy zawodnik - Łukasz Pytlewski (Grunwald)
Najlepszy bramkarz - Marcin Domagała (Popławski Roboty Ziemne)

Ronal League grupa A 7. kolejka

Czarni – Tesco 0-0

Art.Eko- Torbus Team 5-4
Art.-A.Słapek 3, J.Piątek, R.Pawłowski
Torbus-O.Luciński 2, G.Jarzębowski, T.Radoń

Alanex – Rupex Jóskowski Boys 8-3
Alanem-R.Lipiński 2, S.Stanisławski 2, M.Foryś, M.Lubczyński, R.Ciszak 2,
Boys- P.Sońko 2, J.Wiewióra

El Mix Kombatantów – Ewangielu I 2-13
El- Paweł Świętanowski, Piotr Świętanowski
Ewangielu- M.Grygiel 2, K.Kupniewski 2, P.Ludwiczak 2, Z.Sobolewski 4 , P.Sajdak 2, J.Grobarczyk

Tabela grupy A

1.Art-Eko – 7 – 19 – 39-19
2.Torbus Team – 7 – 15 – 41-33
3. Ewangielu I – 7 – 12 – 34-29
4. El Mix – 7 – 12 – 29-43
5. Tesco – 7 – 11 – 30-22
6. Czarni – 7 – 10 – 39-27
7.Alanex Rupex – 7 – 3 – 25-39
8.Jóskowski Boys – 7 – 0 – 13-42

Król strzelców Ronal League: Oktawian Luciński 36 bramek (Torbus Team)
Najlepszy zawodnik Ronal League: Jan Rytko (Art. Eko)
Najlepszy bramkarz Ronal League: Patryk Perlak (Art. Eko)

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group