Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 3012
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: We Love Miles w A’Propos – BILETY DLA CZYTELNIKÓW

Wtorek, 15 marca 2011, 12:47
Aktualizacja: Poniedziałek, 21 marca 2011, 10:17
Autor: red
Wałbrzych: We Love Miles w A’Propos – BILETY DLA CZYTELNIKÓW
Fot. organizatorzy
W sobotę 19 marca w klubie A’Propos wystąpi We Love Miles. Do wygrania dwie podwójne wejściówki.

Koncert We Love Miles w najbliższą sobotę 19 marca o godzinie 20.00.

By wygrać podwójną wejściówkę wystarczy odpowiedzieć na pytanie, które brzmi: Czy projekt We Love Miles to hołd dla Milesa Davisa?

Odpowiedzi należy wysyłać na numer 7116 w treści smsa wpisując: PT.KONW:MI.TAK lub PT.KONW:MI.NIE

Na odpowiedzi czekamy do piątku 18 marca do godziny 22.00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie. Cena smsa 1 zł + VAT.

Rok 2011 to rok, w którym przypada 20. rocznica śmierci genialnego trębacza, legendę światowego jazzu Milesa Davisa. Jest to idealna okazja, aby zaprezentować projekt wrocławskiego trębacza Grzegorza Grocholskiego i saxofonisty Tomasza Pruchnickiego „WE LOVE MILES” będącego hołdem dla niezapomnianego mistrza. Koncerty tego zespołu pozostawiały niejednokrotnie niezatarte wrażenia prezentując się na takich festiwalach jak choćby „Jazz Nad Odrą” czy „Rura Jazz Festiwal”. Muzycy często nawiązują do aranżacji Milesa Davisa z jego „elektrycznego” okresu twórczości „Tutu”, „In A Silent Way”, jak i grają swoje interpretacje jego kompozycji z płyt takich jak „Siesta” czy „Dingo”. Warto dodać, że koncert premierowy miał miejsce we wrocławskim jazz klubie Rura i został okrzyknięty jazzowym wydarzeniem roku 2008. Oprócz wyżej wymienionych muzyków zespół współtworzą: Andrzej Szeremet-gitara, Piotr Świętoniowski- instr. klaw., Jerzy Kwinta – bass, Bartek Niebielecki – drums.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group