Środa, 20 stycznia
Imieniny: Fabiana, Sebastiana
Czytających: 4223
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Czarny Bór: Wielkie zapasy w małym Czarnym Borze

Czwartek, 30 listopada 2017, 15:28
Aktualizacja: 15:31
Autor: PAW
Czarny Bór: Wielkie zapasy w małym Czarnym Borze
Fot. organizatorzy
Pierwszy weekend grudnia upłynie w Czarnym Borze pod znakiem zapasów – już po raz 12 odbędzie się tutaj międzynarodowy Turniej Czarny Bór Open w zapasach kobiet.

W ramach imprezy odbywać się będzie jednocześnie Puchar Polski seniorek i kadetek, a zapaśniczki rywalizować będą w trzech kategoriach wiekowych.

W piątek 1 grudnia, w hali sportowo - widowiskowej Gminnego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, od godziny 16:00 trwać będzie ważenie zawodniczek, a w sobotę turniej rozpocznie się od uroczystego otwarcia zaplanowanego na godzinę 9.00. Następnie do samego wieczora na trzech matach będą toczyć się walki eliminacyjne. Niedzielny poranek 3 grudnia znowu rozpocznie się od pojedynków eliminacyjnych, a zaraz po nich odbędą się zmagania o brązowe i złote medale.

Na jeden z największych w Europie turniejów w zapasach kobiet swój przyjazd zapowiedziały ekipy z Białorusi, Niemiec, Francji, Węgier, Litwy, Włoch, Szwecji, Czech, Austrii, Łotwy, Estonii i Chorwacji. Wszystko wskazuje na to, iż tym razem weźmie w nim udział podobna liczba zawodniczek jak w roku ubiegłym, gdy na czarnoborskich matach zmagało się ponad 300 zawodniczek, wśród nich wiele medalistek Mistrzostw Świata czy Europy.

Po raz kolejny uruchomiona zostanie transmisja video na żywo w Internecie, zatem Czarny Bór Open będzie można oglądać z każdego miejsca na ziemi.

Po imprezie, w Boguszowie - Gorcach, odbędzie się Zgrupowanie Międzynarodowe w zapasach kobiet pn. "Euro Camp" oraz
Międzynarodowy Mecz POLSKA - reszta EUROPY, w których wezmą udział ekipy Niemiec, Francji, Węgier, Chorwacji, Łotwy, Czech, Szwecji i Estonii oraz reprezentacje Polski juniorek i kadetek.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group