Sobota, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 4219
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wiemy, z kim Górnik zagra sparingi przed sezonem

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 20 grudnia 2011, 13:17
Aktualizacja: 13:22
Autor: PAW
Fot. PAW
Piłkarze wałbrzyskiego Górnika wrócą do treningów już 5 stycznia. Klub uzgodnił terminy oraz rywali podczas meczów kontrolnych.

Nasi przebywają w tej chwili na urlopach, a działacze rozglądają się za nabytkami, bowiem wiadomo, ze Kornel Duś oraz Dominik Janik nie będą już reprezentować barw wałbrzyskiego klubu. Istnieje też możliwość, że klub opuści Roman Maciejak, który chce poszukać szczęścia w wyższej klasie rozgrywkowej. Trener Robert Bubnowicz może więc mieć duży problem z napastnikami i z pewnością na tej pozycji Górnik będzie poszukiwał wzmocnień w pierwszej kolejności. Pewnie też więcej szans dostawać będą młodzi wychowankowie Górnika, jak choćby Paweł Matuszak, który wraca po kontuzji, Dominik Radziemski czy Sławomir Orzech. Jeśli lekarze nie będą mieli nic przeciwko temu, to do gry po chorobie, powinien też wrócić czeski obrońca Jan Bartos.

Nasz klub rozpocznie przygotowania do rundy rewanżowej 5 stycznia. W planach wałbrzyszanie mają wyjazd na obóz oraz kilka meczów kontrolnych. Wiadomo, że sparingi rozpoczniemy konfrontacją z Górnikiem Zabrze (12 stycznia). Później Górnik zagra m.in. z Karkonoszami Jelenia Góra, Czarnymi Żagań, GKS-em Katowice, Górnikiem Polkowice, Orłem Ząbkowice Śląskie oraz MKS-em Oława.

Czytaj również

Komentarze (19) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group