Piątek, 30 października
Imieniny: Przemysława, Edmunda
Czytających: 2735
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wkrótce prezentacja piłkarskiego Górnika

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 20 lipca 2010, 8:53
Aktualizacja: Środa, 21 lipca 2010, 13:03
Autor: PAW
Kibice Górnika będą mieli okazję poznać bliżej swoich zawodników podczas prezentacji drużyny
Fot. red
Na 29 lipca zaplanowana została oficjalna prezentacja piłkarzy II–ligowego Górnika Wałbrzych.

Taka prezentacja zostanie zorganizowana w Wałbrzychu po raz pierwszy w historii. Nasz klub podążając za modą i ogólnie panującym trendem postanowił zorganizować prezentację drużyny przed zbliżającym się sezonem w II lidze.

Na hali wałbrzyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Wysockiego w Wałbrzychu 29 lipca o godzinie 18.00 odbędzie się właśnie zapowiadana prezentacja. Wstęp kosztuje jedyne 5 zł. Kibice powinni wziąć ze sobą szaliki i koszulki klubowe.

Piłkarze oraz zarząd klubu nie kryją, że liczą na wysoką frekwencję podczas tej imprezy zorganizowanej z myślą o najbardziej zagorzałych fanach biało-niebieskich. Przygotowanych zostało 500 biletów wstępu na tę uroczystość.

Podczas prezentacji będzie można również zaopatrzyć się w karnety meczowe. Oprócz tego przewidziana jest licytacja koszulki klubowej z podpisami wszystkich piłkarzy Górnika. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży koszulki oraz środki uzyskane ze sprzedaży biletów wstępu zostaną przekazane na potrzeby wałbrzyskiego domu dziecka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group