Piątek, 1 marca
Imieniny: Antoniego, Dawida, Radosława
Czytających: 5115
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kamionka: Włamanie w Kamionce

Piątek, 12 lutego 2021, 6:47
Autor: red
Wałbrzych/Kamionka: Włamanie w Kamionce
Fot. KMP Wałbrzych
Trzech mieszkańców naszego miasta trafiło w ręce policjantów kryminalnych wałbrzyskiej komendy. Zatrzymani odpowiedzą przed sądem za kradzież z włamaniem do jednego z domków jednorodzinnych w miejscowości Kamionka w powiecie wałbrzyskim, której dokonali pod koniec stycznia tego roku.

Wałbrzyscy policjanci kryminalni oraz funkcjonariusze z Boguszowa-Gorc w ostatnich dniach pracowali nad sprawą kradzieży z włamaniem do domku jednorodzinnego w Kamionce w gminie Mieroszów. Sprawcy pod koniec stycznia po wyłamaniu ramy okiennej weszli do środka remontowanego w tym momencie budynku i ukradli sprzęt elektroniczny o wartości około 6 tysięcy złotych. W toku przeprowadzonych czynności operacyjnych wałbrzyscy funkcjonariusze szybko ustalili, że za przestępstwem stoi trzech mieszkańców Wałbrzycha.

Mężczyźni w wieku 19, 23 i 31 lat zostali zatrzymani przez policjantów kryminalnych Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu w miniony poniedziałek w różnych częściach naszego miasta. Funkcjonariusze tego samego dnia odzyskali sprzęt muzyczny oraz telewizor. Prowadzący dalsze czynności mundurowi Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach wytypowali natomiast miejsce, w którym znajduje się utracony komputer i również go zabezpieczyli.

Wszyscy podejrzani usłyszeli już zarzut kradzieży z włamaniem. Za popełnione przestępstwo grozi im kara pozbawienia wolności do lat 10.

Twoja reakcja na artykuł?

5
71%
Cieszy
1
14%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
14%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group