Niedziela, 16 czerwca
Imieniny: Anety, Justyny
Czytających: 3421
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wpadka braci

Piątek, 10 grudnia 2021, 6:42
Autor: red
Wałbrzych: Wpadka braci
Fot. KMP Wałbrzych
Spore ilości amfetaminy oraz mniejsze ilości marihuany ujawnili i zabezpieczyli w jednym z mieszkań w dzielnicy Biały Kamień policjanci zespołu wywiadowczego wałbrzyskiej komendy.

Mundurowi odwiedzili w miniony poniedziałek około godziny 20:30 lokatorów mieszkania przy ul. Andersa w Wałbrzychu. Obaj mężczyźni byli zaskoczeni wizytą funkcjonariuszy i od początku zachowywali się nerwowo. Gdy policjanci przystąpili do przeszukania pierwszego z pomieszczeń znaleźli plastikowe pudełko, a w nim dwa niewielkie zawiniątka z suszem roślinnym, który po przebadaniu okazał się być marihuaną. Jeden z mężczyzn – 34-latek – oświadczył, że narkotyki należą do niego.

W drugim z pomieszczeń w spodniach typu ogrodniczki mundurowi ujawnili natomiast zawiniątko foliowe z zawartością sporej ilości białego proszku należące do o trzy lata starszego brata zatrzymanego. W tym przypadku były to środki psychotropowe w postaci amfetaminy, z których można było przygotować ponad 1100 porcji handlowych tego narkotyku. Noc w wałbrzyskiej komendy spędził więc i 37-latek.

Obaj mężczyźni staną teraz przed sądem. Za posiadanie znaczniej ilości narkotyków wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii starszemu z nich grozi kara pozbawienia wolności do lat 10. Prokurator Prokuratury Rejonowej w Wałbrzychu zastosował w stosunku do mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. 34-latek może natomiast spędzić więzieniu 3 lata.

Twoja reakcja na artykuł?

4
20%
Cieszy
6
30%
Hahaha
1
5%
Nudzi
0
0%
Smuci
3
15%
Złości
6
30%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group