Sobota, 31 października
Imieniny: Augusta, Krzysztofa
Czytających: 1871
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wpadka poszukiwanego przez policję

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 19 marca 2010, 14:12
Aktualizacja: 14:14
Autor: red
23–latek był poszukiwany pięcioma listami gończymi i siedmioma nakazami odbycia kary pozbawienia wolności. Teraz wpadł za wybicie szyb w mieszkaniach przy ulicy Rynkowej w Wałbrzychu.

Policjanci zostali wezwani na interwencje przy ulicy Rynkowej w Wałbrzychu. Tam funkcjonariusze zatrzymali 23-letniego mężczyznę, który wszedł do jednego z mieszkań. Mężczyzna ten, niejako przy okazji, wybił szyby w dwóch sąsiednich mieszkaniach. Sprawca tych zniszczeń wszedł do jednego z lokali i nie zamierzał go opuścić, mimo próśb lokatorki.

Policjanci zatrzymali 23-latka. Wkrótce okazało się, że jest on poszukiwany pięcioma listami gończymi i siedmioma nakazami do odbycia kary więzienia. Wszystkie przestępstwa, które popełnił mężczyzna, dotyczą zniszczenia mienia. Mężczyzna był poszukiwany przez funkcjonariuszy z Głuszycy, bowiem tam ostatnio mieszkał. W trakcie zatrzymania sprawca rozciął sobie lewą rękę. Po udzieleniu pomocy medycznej, trafił do policyjnego aresztu. Teraz już na pewno najbliższe lata spędzi za więziennymi murami.

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group