Niedziela, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 4613
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kraj/Wałbrzych: Wróżbita Maciej z Wałbrzycha przepowiada przyszłość najbardziej znanym polskim politykom

Czwartek, 22 lutego 2018, 15:23
Aktualizacja: 19:20
Autor: red
Kraj/Wałbrzych: Wróżbita Maciej z Wałbrzycha przepowiada przyszłość najbardziej znanym polskim politykom
Fot. red
Pewnie niewielu naszych Czytelników wie, ale chyba najbardziej znany i rozpoznawalny wróżbita w naszym kraju Maciej pochodzi z Wałbrzycha.

Jak można wyczytać na oficjalnej stronie internetowej wróżbity Macieja: "Urodziłem się w Wałbrzychu, w przeciętnej rodzinie, w której prawie wszyscy mieli silny związek z medycyną. Większość członków mojej rodziny to lekarze".

Ostatnio wróżbita rodem z Wałbrzycha pokusił się na antenie Polsatu News w programie zatytułowanym "Skandaliści" przepowiedzieć najbliższą przyszłość najbardziej znanym polskim politykom. Najwięcej czasu poświęcił dla Jarosława Kaczyńskiego i Donalda Tuska.

Według wróżb Macieja, Jarosław Kaczyński jest już nieco zmęczony polityką, ale w Prawie i Sprawiedliwości ma niepodważalną pozycję i jeśli będzie chciał odejść z polityki, to po prostu sam z tego zrezygnuje, bez nacisków zewnątrz.

Jasnowidz Maciej powiedział również na antenach Polsatu News, że Donald Tusk raczej szybko nie powróci do polskiej polityki, bowiem sprawuje odpowiedzialną funkcję poza granicami naszego kraju.

Czy te przepowiednie okażą się trafne, będziemy mogli, nieco z przymrużeniem oka, powiedzieć za kilka następnych miesięcy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group