Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 1379
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wybierzemy tego dnia prezydenta, który będzie odpowiedzialny za rozwój naszego miasta

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 18 listopada 2010, 12:52
Aktualizacja: 12:53
Autor: red
Bogusława Czurpyn
Fot. użyczone
Oświadczenie Bogusławy Czupryn, kandydatki na stanowisko prezydenta Wałbrzycha.

Treść oświadczenia:

21 listopada będzie bardzo ważnym dniem dla przyszłości naszego kraju. Będzie dniem przełomowym dla naszej małej ojczyzny – dla Wałbrzycha. Wybierzemy tego dnia prezydenta, który będzie odpowiedzialny za rozwój naszego miasta. To ten prezydent w dużej mierze będzie decydował o naszej przyszłości, o przyszłości naszych dzieci. To on będzie dbał o bezpieczną starość ludzi starszych oraz godne życie wszystkich mieszkańców. Wierzę głęboko, że wiem jak to dla Państwa zrobić. Wierzę, że oddając na mnie swój głos, nie będziecie Państwo żałować powierzonego mi mandatu zaufania.

Całe swoje życie prywatne i zawodowe, zawsze skupiałam na innych. Jakaś wewnętrzna siła wciąż gna mnie do ludzi. To moja natura i dziękuję losowi, że właśnie taka jestem – prawdziwa ja, taka jak Wy. Moi najbliżsi kochają mnie za to, a ja szanuje i cenię sobie ich ogromne wsparcie, które jest dla mnie natchnieniem do dalszego działania. To właśnie rodzina jest moją siłą, to rodzina pozwala mi wierzyć w siebie. Mąż zawsze powtarza, że jesteśmy dla siebie szczególną ostoją i strażnikami dobrego, wspólnego życia. Od lat dokładamy starań, aby nasz dom był domem rodzinnym, ciepłym. Te lata były piękne, bywały też trudne, ale razem wszystko można. Zawsze łączyło nas tak wiele, a od kiedy zdecydowałam się kandydować na urząd prezydenta Wałbrzycha, połączyło nas coś jeszcze. Znów połączył nas Wałbrzych i ogromna troska o dobro tego miasta. Wsparcie rodziny podczas całej kampanii było dla mnie największym darem. Kolejny raz udowodniliśmy sobie, jak cenimy siebie nawzajem i jak bardzo szanujemy swoje wybory. Rodzina to doskonała szkoła życia. Z niej czerpać możemy wiele doświadczeń. Ucząc nasze córki podejmowania nowych wyzwań, uczyliśmy je odwagi oraz szacunku do innych. Każdy ma prawo do swoich marzeń, planów i trzeba umieć godzić różne – nie zawsze łatwe dla nas zadania. Kiedy myślę o tym teraz, zastanawiam się jak wiele ja sama wówczas się nauczyłam.

Bogata we wszystkie te doświadczenia, wyspecjalizowana w swojej dziedzinie zawodowej oraz pełna wiary i nadziei na lepsze jutro, chcę oddać Państwu swój zapał, zaangażowanie, siebie, oraz konstruktywne decyzje z pełną moją odpowiedzialnością. Dla Was, dla Wałbrzycha chcę dalej pracować i realizować ważne projekty, które nam wszystkim otworzą nowe szanse i możliwości. Chcę być najlepszym prezydentem – Waszym prezydentem. Wybierzcie dobrze w najbliższą niedzielę. Wybierzcie Wałbrzych.

Bogusława Czupryn
Kandydatka na Prezydenta Wałbrzycha

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść oświadczenia.

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz

~yayco-wyborcze 18-11-2010 16:38
Pani swoje "złote mysli" i swój dialog wewnętrzny prowadzi to i ja zacytuję swój "Myli się Pani Wałbrzych to miasto jakich w Polsce niewiele , może jedyne w którym nastawiono się na permanentne trucie. Kandydaci "trują" i "biznes" Chciałbym wiedzieć co pani zrobi z legalnie działającym Mord-brukiem? Biznes ten jak wiadomo działa w interesie regionu i lokalnej społeczności, a za 4 lata wyborcami będą mutanci genetyczni, wątpię czy będą w stanie zrozumieć Pani przyszłe przesłanie wyborcze, oczywiście jeśli dożyją. Tak przy okazji to symbolem zdychającego miasta jest tak samo "zdychający" dąb "Chwalibóg" ten z Naszego herbu. Polityczni "mistycy" dalej trwają w głupocie i niczego nie rozumieją". To pogadaliśmy.. W niedzielę będę przy urnie grzebał tych "trucicieli" Pa!
Jazon 18-11-2010 16:46
Komitet Wyborczy Wyborców Andrzeja Zibrowa Dobry Samorząd zaprasza w czwartek i w piątek (tj. 18 i 19 listopada) na czat internetowy z naszym kandydatem na prezydenta miasta Wałbrzycha - Andrzejem Zibrowem. Kandydat będzie dostępny na czacie w godzinach od 19:00 do 21:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. www.zibrow.pl/main/czat
~yayco-natchnione 18-11-2010 16:57
Do "wyborca" Dzięki ten link jest ważny. Szkoda, że dopiero teraz podałeś, to trzeba wklejać! Już wysłałem do przyjaciół. Pozdrawiam..
~ 18-11-2010 17:03
Lepiej niech idzie na targ sprzedawać jarzyny
~wyborca 18-11-2010 18:06
do yayco-natchnione Też dostałem na maila dopiero dziś i tych sześciu zmarnowanych lat nie daruję. Pozdrawiam
~ 18-11-2010 20:07
Nasza cała rodzina będzie głosować na Czuprynę. (20 osób) Trzymamy za Panią kciuki.
~z UM 18-11-2010 20:49
Przemiła Bogusia jest wtyczką senatora, a ten z kolei jest szefem sztabu Kruczka. Oni łatwo władzy nie oddadzą i są cwani. Przykro mi, ale taka jest prawda.
~Bogusława Czupryn 18-11-2010 21:00
Może Państwo byście chcieli abym była waszą wtyczką. Wiele razy przedstawiałam swoim zwierzchnikom sposób na rozwiązywanie problemów naszego miasta, ale nie traktowaliście mnie jako równego partnera. Z przykrością muszę to stwierdzić na zakończenie kampanii.
~yayco-bezradne 18-11-2010 22:01
Ależ Szanowna Pani jak najbardziej powinna być Pani Naszą wtyczką. Mieszkańców trutych, pozbawianych pracy, mieszkań, przyszłości, bo Nas pozbawionych "czegoś" jest więcej, a ktoś musi Nam pomóc, Pani przełożeni powiem delikatnie, "olali" Nas. Mówili o wędce ale trzymają ją w swoich łapach i każą sobie słono płacić za patrzenie na nią, a o potrzymaniu chociażby na chwilę niema mowy. Jak nie to nie..
~ 18-11-2010 23:00
Czupryna to nasze szczęście. Przez 20 lat pracowała w różnych ustrojach partyjnych i nie została wciągnięta w żadne partyjne układy. Czupryn jako jedyny urzędnik przeciwstawiła się swojemu pracodawcy. Dla mnie jest bohaterką. Ma mój głos i mojej rodziny.
~józek 18-11-2010 23:25
"Przez 20 lat pracowała w różnych ustrojach partyjnych i nie została wciągnięta w żadne partyjne układy" - przecież to samo można powiedzieć o przytłaczającej większości szeregowych pracowników UM (a o ile się nie mylę, jest ich ok 300). Też mi wyczyn.
~ależależ 19-11-2010 0:14
Ależ droga pani czupryn, to po co się pani w to pacha. Niech się pani zajmie mężem, dziećmi domem. Niech pisze pani takie natchnione (inaczej) historyjki. Tu trzeba (tzn. na stołek prezydencki) faceta z jajami (może być w spódnicy), a nie jakąś niespełnioną literatkę (nie mylić z małą szklaneczką)
~ależależ 19-11-2010 0:15
Ależ droga pani czupryn, to po co się pani w to pacha. Niech się pani zajmie mężem, dziećmi domem. Niech pisze pani takie natchnione (inaczej) historyjki. Tu trzeba (tzn. na stołek prezydencki) faceta z jajami (może być w spódnicy), a nie jakąś niespełnioną literatkę (nie mylić z małą szklaneczką)
~Cyganek 19-11-2010 0:16
Ja i cała moja rodzina (100 osób) też zagłosujemy na Czupryn. Ujęła nas swoim sposobem kontaktowania się z wyborcami.
~Urzędniczka 19-11-2010 0:39
Wbrew pozorom cały urząd miejski oraz starostwo jest upartyjnione lub uwikłane w układy. Są to głównie: Poo, Piss, LSD, Longin & Układs Company.
~franio 19-11-2010 7:23
Ja i moja cała rodzina (10 000 osób) też zagłosujemy na panią czuprynę. Ujęła nas jej historia!
~linomag 19-11-2010 23:18
Tylko nie na tę panią i Kruczkowskiego.Czas na zmiany w Wałbrzychu.Zibrow,Gołębiewski czy Wild?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group