Wtorek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 3845
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wybierzemy tego dnia prezydenta, który będzie odpowiedzialny za rozwój naszego miasta

Czwartek, 18 listopada 2010, 12:52
Aktualizacja: 12:53
Autor: red
Wałbrzych: Wybierzemy tego dnia prezydenta, który będzie odpowiedzialny za rozwój naszego miasta
Bogusława Czurpyn
Fot. użyczone
Oświadczenie Bogusławy Czupryn, kandydatki na stanowisko prezydenta Wałbrzycha.

Treść oświadczenia:

21 listopada będzie bardzo ważnym dniem dla przyszłości naszego kraju. Będzie dniem przełomowym dla naszej małej ojczyzny – dla Wałbrzycha. Wybierzemy tego dnia prezydenta, który będzie odpowiedzialny za rozwój naszego miasta. To ten prezydent w dużej mierze będzie decydował o naszej przyszłości, o przyszłości naszych dzieci. To on będzie dbał o bezpieczną starość ludzi starszych oraz godne życie wszystkich mieszkańców. Wierzę głęboko, że wiem jak to dla Państwa zrobić. Wierzę, że oddając na mnie swój głos, nie będziecie Państwo żałować powierzonego mi mandatu zaufania.

Całe swoje życie prywatne i zawodowe, zawsze skupiałam na innych. Jakaś wewnętrzna siła wciąż gna mnie do ludzi. To moja natura i dziękuję losowi, że właśnie taka jestem – prawdziwa ja, taka jak Wy. Moi najbliżsi kochają mnie za to, a ja szanuje i cenię sobie ich ogromne wsparcie, które jest dla mnie natchnieniem do dalszego działania. To właśnie rodzina jest moją siłą, to rodzina pozwala mi wierzyć w siebie. Mąż zawsze powtarza, że jesteśmy dla siebie szczególną ostoją i strażnikami dobrego, wspólnego życia. Od lat dokładamy starań, aby nasz dom był domem rodzinnym, ciepłym. Te lata były piękne, bywały też trudne, ale razem wszystko można. Zawsze łączyło nas tak wiele, a od kiedy zdecydowałam się kandydować na urząd prezydenta Wałbrzycha, połączyło nas coś jeszcze. Znów połączył nas Wałbrzych i ogromna troska o dobro tego miasta. Wsparcie rodziny podczas całej kampanii było dla mnie największym darem. Kolejny raz udowodniliśmy sobie, jak cenimy siebie nawzajem i jak bardzo szanujemy swoje wybory. Rodzina to doskonała szkoła życia. Z niej czerpać możemy wiele doświadczeń. Ucząc nasze córki podejmowania nowych wyzwań, uczyliśmy je odwagi oraz szacunku do innych. Każdy ma prawo do swoich marzeń, planów i trzeba umieć godzić różne – nie zawsze łatwe dla nas zadania. Kiedy myślę o tym teraz, zastanawiam się jak wiele ja sama wówczas się nauczyłam.

Bogata we wszystkie te doświadczenia, wyspecjalizowana w swojej dziedzinie zawodowej oraz pełna wiary i nadziei na lepsze jutro, chcę oddać Państwu swój zapał, zaangażowanie, siebie, oraz konstruktywne decyzje z pełną moją odpowiedzialnością. Dla Was, dla Wałbrzycha chcę dalej pracować i realizować ważne projekty, które nam wszystkim otworzą nowe szanse i możliwości. Chcę być najlepszym prezydentem – Waszym prezydentem. Wybierzcie dobrze w najbliższą niedzielę. Wybierzcie Wałbrzych.

Bogusława Czupryn
Kandydatka na Prezydenta Wałbrzycha

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść oświadczenia.

Czytaj również

Komentarze (17)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group