Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 5452
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Wydział Pracy nie powróci...

Piątek, 23 kwietnia 2021, 13:30
Aktualizacja: 13:32
Autor: red
Wałbrzych/REGION: Wydział Pracy nie powróci...
Fot. Katarzyna Mrzygłocka
Dziś odbyła się konferencja prasowa na temat bieżącej sytuacji w regionie z udziałem posłów Tomasza Siemoniaka i Katarzyny Mrzygłockiej oraz senator Agnieszki Kołacz–Leszczyńskiej.

- Rozmawialiśmy m.in. o kontrowersyjnym i niesprawiedliwym podziale środków z rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych (zero złotych dla Wałbrzycha, Świdnicy, Dobromierza, Świebodzic, Walimia, Jedliny-Zdrój, Żarowa, Starych Bogaczowic, Bielawy, Niemczy i Pieszyc). Poruszyliśmy również sprawę likwidacji Wydziału Pracy w Sądzie Rejonowym w Wałbrzychu. Co niezrozumiałe i skandaliczne dla nas - decyzja o przeniesieniu Wydziału zapadła na wniosek Prezesa Sądu Rejonowego w Wałbrzychu - komentuje Katarzyna Mrzygłocka. - Uruchomiliśmy petycję, którą podpisywali mieszkańcy Wałbrzycha i okolic przeciwko likwidacji Wydziału Pracy.

Petycję podpisało ponad 800 osób, ale wszystko wskazuje na to, że ten wysiłek pójdzie na marne, bowiem z pisma Ministerstwa Sprawiedliwości, jakie otrzymali parlamentarzyści z naszego regionu, wynika jasno, że na zmianę decyzji jest już za późno.

Twoja reakcja na artykuł?

5
23%
Cieszy
5
23%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
3
14%
Złości
9
41%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (21)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group