Poniedziałek, 26 lipca
Imieniny: Anny, Grażyny, Mirosławy
Czytających: 3255
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wypowiedzi po meczu Górnik – Energetyk ROW

Czwartek, 4 września 2014, 14:23
Aktualizacja: Piątek, 5 września 2014, 15:53
Autor: PAW
Wałbrzych: Wypowiedzi po meczu Górnik – Energetyk ROW
Fot. Robert Bajek
Zachęcamy do zapoznania się z tym, co mieli do powiedzenia po wczorajszym meczu II ligi piłkarskiej trenerzy Górnika Wałbrzych i Energetyku ROW Rybnik.

Mieczysław Agaton - II trener Energetyka ROW Rybnik:
- Gratulacje na pewno należą się naszej drużynie za zwycięstwo, jakby nie było, na wyjeździe. To zawsze jest jakaś tam niewiadoma. Dodatkowo zbudowani jesteśmy skutecznością, która dziś dała znać o sobie na poziomie trzech bramek. Wiedzieliśmy, że spotkanie nie będzie łatwe. W drużynie gospodarzy zaszły zmiany w ostatnich dniach. Spotkanie całkowicie zasłużenie wygrane przez naszą drużynę. Jeszcze raz gratulacje dla swojej drużyny za zwycięstwo, a drużynie Piotra i Piotrowi powodzenia w przyszłych spotkaniach.

Piotr Przerywacz - trener Górnika:
- Ciężko się mówi po takim meczu, po takiej porażce. Chociaż chłopacy dali dzisiaj z siebie wszystko, jak i w każdym meczu. Nie można im odmówić walki. Po prostu zbyt proste błędy popełniamy i przeciwnik to wykorzystuje. Pierwsza bramka - brak komunikacji. Pada druga - też gdzieś tam źle wybita piłka i skończyło się bramką. A trzecia to można powiedzieć konsekwencja, bo chłopaki już, można powiedzieć, chcieli odrobić. I tyle.

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group