Czwartek, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 1635
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

„Z gitarą na stoku” – już po raz czwarty

Wiadomości: Region
Środa, 15 sierpnia 2012, 13:42
Aktualizacja: 15:09
Autor: opr.red.
Fot. organizatorzy
Gmina Głuszyca zaprasza miłośników poezji śpiewanej i piosenki autorskiej do Łomnicy na IV edycję festiwalu „Z gitarą na stoku”.

W piątek 24 sierpnia o godz. 19.00 program rozpoczną laureaci zeszłorocznej edycji przeglądu: Jacek Szatkowski, Wacław Wiliński, Krzysztof Kobielec. Po nich odbędzie się cykl koncertów nocnych, w ramach których będzie można usłyszeć zespół The Green IRISH Team, Tomasza Lewandowskiego, Tomasza Wachnowskiego, a na zakończenie wystąpi Leszek Kopeć.

Główny program festiwalu przewidziany jest jednak na dzień kolejny, sobotę 25 sierpnia. Od godziny 15.00 rozpocznie się koncert konkursowy, do którego zgłoszenia można nadsyłać jeszcze do 23 sierpnia (karta zgłoszenia jest do pobrania na stronach Centrum Kultury - MBP w Głuszycy). Po rozstrzygnięciu konkursu, podobnie jak poprzedzającego dnia, rozpocznie się cykl koncertów nocnych, w ramach których pojawią się: Ryszard Żarowski, Do Góry Dnem, Słodki Całus Od Buby i zespół F.A.N.T. Festiwal, podobnie jak w poprzednich latach, odbędzie się na stoku pod Łomnicką Chatą.

Oprócz koncertów, ognisk, bezpośrednich spotkań z artystami, biwakowania na stoku, przewidziano także wspólne muzykowanie wszystkich chętnych do białego rana, także w gościnnej Łomnickiej Chacie.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group