Środa, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 4229
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: Za nic mają zakazy

Wtorek, 3 stycznia 2023, 6:36
Autor: red
Wałbrzych/Kraj: Za nic mają zakazy
Fot. KMP Wałbrzych
Trzy osoby zostały zatrzymane w miniony weekend przez wałbrzyskich policjantów za kierowanie pojazdami pomimo sądowych zakazów. Mężczyznom za popełnione przestępstwa drogowe grozi teraz kara pozbawienia wolności do lat 5.

Pierwszy z kierujących – 46-letni mieszkaniec miejscowości Grodków w województwie opolskim – trafił w ręce policjantów pierwszego komisariatu 30 grudnia po godzinie pierwszej w nocy, kiedy jechał samochodem osobowym na ul. Wrocławskiej w Wałbrzychu. W trakcie kontroli drogowej okazało się, że mężczyzna miał wydany w 2021 roku przez Sąd Rejonowy w Nysie zakaz kierowania pojazdami.

Drugiego z mężczyzn tego samego dnia po godzinie 15:00 zatrzymali policjanci prewencji wałbrzyskiej komendy. 24-letni wałbrzyszanin wpadł na ul. 11 Listopada w Wałbrzychu, a również prowadził samochód osobowy pomimo wydanego w 2019 roku przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu zakazu kierowania pojazdami.

Ostatni z przestępców drogowych został zatrzymany 1 stycznia około godziny drugiej w nocy w Wałbrzychu na ul. Wrocławskiej przez policjantów "drogówki". Funkcjonariusze w tym przypadku ustalili, że 32-letni wałbrzyszanin kierował samochodem osobowym pomimo zakazu wydanego w listopadzie poprzedniego roku przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu.

Trójka mężczyzn teraz po raz kolejny stanie przed sądem. Za popełnione przestępstwa grozi im kara pozbawienia wolności do lat 5.

Twoja reakcja na artykuł?

3
19%
Cieszy
2
13%
Hahaha
0
0%
Nudzi
3
19%
Smuci
0
0%
Złości
8
50%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group