• Środa, 11 grudnia 2019
  • Godz. 12:52
  • Imieniny: Damazego, Waldemara
  • Czytających: 2692
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Zagłosuj i wygraj plac zabaw dla Wałbrzycha!

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 6 kwietnia 2012, 9:08
Aktualizacja: 9:09
Autor: opr. PAW
Fot. organizatorzy
343 – to kod przypisany dla Wałbrzycha w trzeciej edycji ogólnopolskiego konkursu „Zagłosuj na Swoje Miasto”, który ruszy już 10 kwietnia. Wysyłając go możesz zadecydować o lokalizacji kolejnego placu zabaw Muszkieterów. W ramach plebiscytu sms–owego mieszkańcy miejscowości, w których znadują się sklepy Intermarché i Bricomarché, wybiorą bowiem dwie lokalizacje, w których powstaną place zabaw, ufundowane przez Fundację Muszkieterów. Głosowanie potrwa do 31 maja.

W tym roku konkurs „Zagłosuj na Swoje Miasto” zorganizowany zostanie, w ramach kampanii społecznej Fundacji Muszkieterów „Place Zabaw Muszkieterów”, już po raz trzeci. W ramach tej edycji, w dwóch miejscowościach, na które oddana zostanie największa liczba głosów, Fundacja Muszkieterów ufunduje kolorowe, nowoczesne i bezpieczne place zabaw. Każdy o wartości blisko 30 tys. zł.

Mieszkańcy oraz sympatycy Wałbrzycha mogą zagłosować na swoje miasto, wysyłając SMS o treści PLAC343 pod numer 7168. Koszt SMS to 1 złoty plus VAT. W głosowaniu mogą wziąć udział osoby pełnoletnie.
- Chciałbym zachęcić wszystkich mieszkańców Wałbrzycha do udziału w konkursie i głosowaniu na swoje miasto. Dzięki Waszym głosom Wałbrzych może być kolejnym miastem, w którym ufundowany przez Muszkieterów plac zabaw, umili życie jego najmłodszym mieszkańcom – podkreśla Marek Feruga, Prezes Grupy i Fundacji Muszkieterów.

W ciągu czterech lat trwania akcji „Place Zabaw Muszkieterowie”, w miejscowościach, w których obecni są Muszkieterowie, Fundacji Muszkieterów, udało się wybudować 76 placów zabaw. Ich łączna wartość przekroczyła 2,6 mln złotych. W zeszłorocznym plebiscycie „Zagłosuj na Swoje Miasto”, najwięcej głosów oddali mieszkańcy Słupcy oraz Głogowa i to właśnie tam powstały place zabaw Muszkieterów.
- Żyjąc wśród lokalnych społeczności, jesteśmy ich częścią i mamy poczucie odpowiedzialności za to, żeby żyło im się co raz lepiej. Dlatego, aby odpowiedzieć na ich potrzeby, realizujemy takie inicjatywy jak „Place Zabaw Muszkieterów”. Mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłosci uda nam się wybudować place zabaw we wszystkich miejscowościach, w których jesteśmy obecni – dodaje Prezes Grupy i Fundacji Muszkieterów.

Szczegółowe informacje o zasadach głosowania oraz regulamin konkursu można znaleźć na stronie www.placezabaw.muszkieterowie.pl.

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~Gosia 6-04-2012 14:36
Pan Prezydent wyda na start (tylko!) kolarzy Tour de Pologne 2012 blisko 150 tys. Ma za to być kilka słów na temat Wałbrzycha w TV (i jego oczywiście prezydenta), kilka migawek z nieukończonych budów (kopalnia i obiekt sportowy) no i dużo ciepłych słów dotyczących gospodarza naszego miasta i.... całą forse diabli wezmą. Za ten wyrzucony w błoto szmal można zbudować 4 takie place zabaw. Kim nasz pan Szełemej się otoczył? Biurem promocji z panem G........?
~ann 6-04-2012 17:54
Czy wiadomo może gdzie w razie wygranej miały by powstać place zabaw? Lub chociaż na jakich dzielnicach
~Zocha 6-04-2012 18:10
Gocha, ręce precz od naszego prezydenta ty pisowska węszycielko.
~Gosia 6-04-2012 19:45
Zocha. Czy Ty chociaż przeczytałaś co napisałam? Chodziło mi ,ni mniej ni więcej o to, że prezydent dba o swój wizerunek w mediach. Niekoniecznie za własne pieniądze. Interesuje mnie jedynie kto mu doradza? Te 140 czy 150 tys. można by było dołożyć do jednej z likwidowanych szkół, może by się ostała?
~wypalona 7-04-2012 8:38
Ja już się wypaliłam na nivei, oddawałam głos codziennie. Nie głosuję.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group