Niedziela, 9 maja
Imieniny: Grzegorza, Karoliny
Czytających: 2720
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zagraniczni goście w PWSZ

Czwartek, 12 kwietnia 2012, 15:50
Aktualizacja: 15:50
Autor: red
Wałbrzych: Zagraniczni goście w PWSZ
Fot. użyczone
Część swoich studiów w PWSZ w Wałbrzychu realizują studenci Erasmusa z Turcji – Melike studiuje Filologię angielską, a Tayfun – Pedagogikę. Sulhi z Turcji i Thomas z Litwy uczęszczają na zajęcia ze studentami Turystyki i rekreacji. W Wałbrzychu goszczą także studentki z Białorusi. Darya i Tatsiana są po raz pierwszy w Polsce, studiują w PWSZ Pedagogikę.

Kolejny raz w wałbrzyskiej uczelni staż naukowy realizuje Linas Daubaras, wykładowca z Kaunas Forestry and Environmental Engineering College of Higher Education (Litwa).

Przyjazdy zagranicznych stypendystów często początkują silne przyjaźnie, wspaniałe przygody, poprawiają znajomość języków obcych czy pomagają poznać i zrozumieć inne kultury. Już dziś zachęcamy studentów oraz pracowników do skorzystania z możliwości wyjazdowych, jakie oferuje Program Erasmus.

Lista uczelni partnerskich w ramach Programu ERASMUS stale wzbogaca się o nowe prestiżowe ośrodki. Studenci otrzymują stypendium i wyjeżdżają na semestr lub rok studiów do: Belgii, Czech, Francji, Grecji, Hiszpanii, Litwę, Łotwę, Maltę, Portugalii, Rumunii, Turcji, a także na wakacyjne praktyki do Grecji.

Więcej informacji na stronie: http://www.pwsz.com.pl/program-erasmus

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group