Poniedziałek, 30 stycznia
Imieniny: Macieja, Martyny
Czytających: 4162
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Załamanie nerwowe

Piątek, 26 lipca 2019, 8:34
Aktualizacja: Sobota, 27 lipca 2019, 10:53
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Załamanie nerwowe
Fot. KMP Wałbrzych
Dzięki profesjonalnym działaniom funkcjonariusze Komisariatu Policji w Boguszowie–Gorcach uratowali życie zdesperowanej kobiety, która w zeszłym tygodniu poinformowała, iż chce popełnić samobójstwo. 38–latka trafiła ostatecznie do szpitala, gdzie lekarze udzielili jej specjalistycznej pomocy medycznej.

Boguszowscy policjanci w poprzedni wtorek około godziny 18:00 zostali poinformowani o próbie samobójczej jednej z mieszkanek tej miejscowości. Szybkie działania przeprowadzone przez funkcjonariuszy pozwoliły na ustalenie jej miejsca pobytu. 38-latka miała przebywać na torowisku w rejonie ul. Dworcowej. Tam także zastali ją policjanci. Załamana kobieta znajdowała się w stanie nietrzeźwości i nie była w stanie samodzielnie utrzymać równowagi.

Ostatecznie po krótkiej rozmowie 38-latka zgodziła się w asyście funkcjonariuszy opuścić torowisko. Wezwany na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego przewiózł boguszowiankę do szpitala, gdzie lekarze sprawdzili jej stan zdrowia. Dzięki szybkiej interwencji miejscowych policjantów na szczęście nie doszło do tragedii i udało się uratować kolejne życie ludzkie.

Twoja reakcja na artykuł?

2
17%
Cieszy
1
8%
Hahaha
0
0%
Nudzi
3
25%
Smuci
2
17%
Złości
4
33%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group