Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 2717
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Zatrzymany za włamanie trafił do zakładu karnego

Niedziela, 4 czerwca 2017, 12:47
Aktualizacja: 12:48
Autor: red
Policjanci z Boguszowa – Gorc zatrzymali 27–letniego mężczyznę, który włamał się do mieszkania skąd ukradł sprzęt RTV oraz butle gazowe.

W marcu w Boguszowie–Gorcach doszło do włamania do mieszkania i kradzieży sprzętu RTV oraz butli gazowych. Pokrzywdzony ocenił straty na kwotę ponad 2000 zł.

Policjanci pracujący nad sprawą, na podstawie posiadanych informacji, wytypowali jako sprawcę tego przestępstwa, 27-letniego mieszkańca Boguszowa-Gorc. Zatrzymanie go było tylko kwestią czasu. Nie da się ukryć, iż śledczy od jakiegoś czasu usiłowali ustalić miejsce pobytu mężczyzny, który skrzętnie unikał spotkania ze przed stróżami prawa. Powodem tej niechęci do mundurowych było to, iż mężczyzna poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia do aresztu śledczego celem odbycia kary pozbawienia wolności za popełnione wcześniej inne przestępstwa. Teraz 27-latek został zatrzymany. Zanim jednak trafił do aresztu, wcześniej usłyszał nowy zarzut włamania i kradzieży. Zgodnie z literą prawa za to przestępstwo grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group