Piątek, 5 czerwca
Imieniny: Walerii, Waltera
Czytających: 2315
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zdesperowany 33–latek chciał popełnić samobójstwo

Wiadomości: REGION, Boguszów-Gorce
Czwartek, 13 czerwca 2019, 13:14
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
Dzięki profesjonalnym i szybkim działaniom funkcjonariusze Komisariatu Policji w Boguszowie–Gorcach w zeszłym tygodniu uratowali życie zdesperowanego mężczyzny, który próbował popełnić samobójstwo. Pomimo iż mężczyzna nie chciał przekazać pracownikowi Centrum Ratownictwa Medycznego informacji gdzie się znajduje, policjanci odnaleźli rannego mężczyznę w piwnicy jednego z budynków, udzielili mu pierwszej pomocy i ostatecznie przekazali wezwanemu na miejsce zespołowi ratownictwa medycznego.

33-letni mężczyzna w zeszły poniedziałek około godziny 14:00 telefonicznie poinformował Centrum Powiadamiania Ratunkowego o tym, że zamierza popełnić samobójstwo i właśnie podcina sobie żyły. Nie podał jednak aktualnego miejsca pobytu. Dla zaalarmowanych o zdarzeniu i zaangażowanych w akcję poszukiwawczą funkcjonariuszy liczyła się każda sekunda. Wstępne ustalenia doprowadziły policjantów na ul. Strażacką w Boguszowie-Gorcach. Tam też miejscowi funkcjonariusze w piwnicy jednego z budynków znaleźli rannego mężczyznę i potwierdzili, że posiada on rany cięte nadgarstka, co stwarzało realne zagrożenie dla jego życia.

Boguszowscy policjanci udzielili poszkodowanemu pierwszej pomocy medycznej i wezwali zespół ratownictwa medycznego, który to przewiózł zdesperowanego 33-latka do szpitala. Jak się chwilę później okazało mieszkaniec Boguszowa-Gorc był poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Wałbrzychu celem ustalenia miejsca pobytu. Dzięki profesjonalnym działaniom policjantów jego życiu nie zagrażało już niebezpieczeństwo. Pozostał jednak w placówce medycznej na obserwacji.

Twoja reakcja na artykuł?

5
33%
Cieszy
1
7%
Hahaha
1
7%
Nudzi
1
7%
Smuci
3
20%
Złości
4
27%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Moherowy Pisior 13-06-2019 15:21
Odrzucił go ksiądz?
~D... 13-06-2019 18:42
Ile to trzeba mieć siana między uszami, żeby napisać, że człowiek informujący służby ratunkowe o własnej "próbie samobójczej" w rzeczywistości chce odebrać sobie życie? Jakaś gimbaza ten tekst pisała, skoro myślenie jej nie wychodzi, prawda? Ten człowiek w taki nieco absurdalny sposób wołał o pomoc, o zainteresowanie się nim i jego problemami, które - co za niespodzianka - okazały się dość poważne i trudne dla niego do szybkiego rozwiązania. Gdyby rzeczywiście chciał się zabić, po prostu by to zrobił, nie dzwoniąc nigdzie w tej sprawie, a co najwyżej pisząc list pożegnalny, wyjaśniający taki desperacki krok. A czy przy owym człowieku taki list znaleziono? Nie - ale i to autorowi do myślenia nie dało...
~kuba 15-06-2019 12:19
i teraz leży sobie,wypoczywa w asyscie pielęgniarek a na SOR tłum się kłębi

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group