Sobota, 16 stycznia
Imieniny: Waldemara, Włodzimierza
Czytających: 3350
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Ze strażą rodzinnie

Wtorek, 10 czerwca 2014, 9:00
Aktualizacja: 10:06
Autor: opr.red.
Wałbrzych: Ze strażą rodzinnie
Fot. użyczone/www.strazmiejska.walbrzych.pl
W miniony piątek oraz sobotę patrol szkolny wałbrzyskiej Straży Miejskiej uczestniczył w dwóch festynach rekreacyjno–sportowych.

Pierwsza impreza odbyła się na terenie Przedszkola nr 2 przy ulicy Wyspiańskiego. Był to festyn rodzinny zorganizowany z okazji obchodów Dnia Matki i Dnia Dziecka. We wspólnej zabawie towarzyszył przedszkolakom inspektor Kruk. W czasie imprezy strażnicy razem z dziećmi brali udział w rożnych zabawach i grach zręcznościowych.

W sobotę na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 przy ulicy Wańkowicza miał miejsce festyn sportowo-rekreacyjny zorganizowany z okazji Smerfowego Dnia Dziecka. Impreza odbyła się pod patronatem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Aqua-Zdroju.

Oprócz inspektora Kruka Straż Miejską reprezentował patrol konny. Amazonki ubrane na biało oprowadzały najmłodszych uczestników zabawy konno po terenie szkoły oraz opowiadały o tradycji patrolu konnego w Straży Miejskiej. Głównym wodzirejem imprezy by oczywiście miejski Kruk. Wspaniała zabawa i radosny nastrój towarzyszyły wszystkim uczestnikom sobotniego spotkania.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group