Środa, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 4315
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zemsta byłej pracownicy

Sobota, 23 kwietnia 2022, 7:35
Autor: red
Wałbrzych: Zemsta byłej pracownicy
Fot. KMP Wałbrzych
29–letnia wałbrzyszanka trafiła we wtorek w ręce policjantów drugiego komisariatu i odpowie za dwukrotne zniszczenie mienia oraz włamanie do mieszkania. A sprawa dotyczy tego samego pokrzywdzonego. Kobieta była skłócona z byłym pracodawcą, po tym jak zwolnił ją z pracy.

30-latek złożył zawiadomienie o popełnieniu przez 29-latkę trzech przestępstw w miniony wtorek po południu. Policjanci drugiego komisariatu w toku wykonanych czynności procesowych ustalili, że kobieta najpierw rozbiła tylną szybę w należącym do niego samochodzie osobowym powodując straty w kwocie tysiąca złotych, następnie włamała się do mieszkania pokrzywdzonego, skąd ukradła gotówkę w kwocie ponad 10 tysięcy złotych, by ostatecznie rozbić szybę w drzwiach wejściowych do prowadzonego przez mężczyznę lokalu gastronomicznego w centrum miasta. W tym przypadku zdewastowała mienie o wartości blisko 3 tysięcy złotych.

Kobieta bezpośrednio po zgłoszeniu trafiła w ręce mundurowych i ostatnie godziny spędziła w celi wałbrzyskiej komendy. W czwartek po skompletowaniu materiału dowodowego 29-latka została przewieziona do prokuratury, gdzie usłyszała dwa zarzuty zniszczenia mienia oraz kradzieży z włamaniem. Ostatecznie objęta została dozorem policyjnym, a także ma zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym.

Za popełnione przestępstwa kobiecie grozi kara pozbawienia wolności do lat 10. O losie wałbrzyszanki zadecyduje teraz sąd.

Twoja reakcja na artykuł?

3
17%
Cieszy
6
33%
Hahaha
1
6%
Nudzi
1
6%
Smuci
5
28%
Złości
2
11%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group