Poniedziałek, 4 lipca
Imieniny: Malwiny, Odona
Czytających: 4157
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: "Zgarnięty" z piaskownicy

Piątek, 16 kwietnia 2021, 8:38
Autor: red
Wałbrzych: "Zgarnięty" z piaskownicy
Fot. KMP Wałbrzych
We wtorek policjanci prewencji pierwszego komisariatu zostali wezwani na interwencję w dzielnicę Podzamcze, gdzie mężczyzna miał na terenie jednej z piaskownic spożywać alkohol. W trakcie podjętych czynności mundurowi ustalili, że 39–letni mieszkaniec naszego miasta jest poszukiwany celem osadzenia go w zakładzie karnym.

Do zdarzenia doszło przy ul. Grodzkiej w Wałbrzychu 13 kwietnia około godziny 16:30. 39-latek, które chwilę wcześniej przebywał na terenie piaskownicy i spożywał tam alkohol, wykorzystał okazję i ukradł pokrzywdzonemu z samochodu kurtkę wraz z telefonem komórkowym, powodując straty w kwocie 1700 złotych. Podejrzany po dokonaniu przestępstwa telefon komórkowy odrzucił w krzaki. Ostatecznie urządzenie i kurtka trafiły ponownie w ręce właściciela.

Podczas wykonywanych czynności mundurowi ustalili także, że podejrzany jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu i najbliższe pół roku ma spędzić w więzieniu za popełnione wcześniej przestępstwo niestosowania się do zakazu sądowego poruszania się pojazdami. Mężczyzna najpierw został osadzony w policyjnej izbie zatrzymań, a wczoraj trafił do Aresztu Śledczego w Świdnicy, skąd zostanie teraz przewieziony do jednego z zakładów karnych na terenie naszego kraju. Dodatkowo za kradzież mienia grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

Twoja reakcja na artykuł?

3
23%
Cieszy
8
62%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
15%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group