Sobota, 3 czerwca
Imieniny: Leszka, Tamary
Czytających: 4914
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Zgubił go brak maseczki

Czwartek, 23 grudnia 2021, 7:29
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Zgubił go brak maseczki
Fot. KMP Wałbrzych
W związku z dużą liczbą zakażeń koronawirusem Covid–19 funkcjonariusze z Wałbrzycha oraz powiatu wałbrzyskiego podczas codziennej służby odwiedzają placówki handlowe. W trakcie jednej z takich kontroli w ręce funkcjonariuszy z Boguszowa–Gorc wpadł 29–latek, który nie zastosował się do obowiązujących w naszym kraju obostrzeń. To jednak nie było największe zmartwienie mężczyzny, gdyż okazało się, że mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego jest poszukiwany i najbliższe 7 miesięcy spędzi w więzieniu.

29-latek został przez policjantów wylegitymowany w placówce handlowej przy ul. Strażackiej około godziny 13:00. Interwencja miała skończyć się jedynie na mandacie karnym, ale w toku wykonanych czynności funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przemyślu i ma do odbycia karę pozbawienia wolności w wymiarze 212 dni za popełnione wcześniej oszustwa.

Zbliżające się święta 29-latek spędzi więc nie z rodziną, a za kratami celi. Dzisiaj mundurowi przewieźli mężczyznę do Aresztu Śledczego w Świdnicy, skąd trafi teraz do jednego z zakładów karnych na terenie naszego kraju.

Twoja reakcja na artykuł?

8
53%
Cieszy
3
20%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
7%
Smuci
3
20%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group