Piątek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 3431
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: "Złote Serce" dla Oddziału Rehabilitacji Szpitala nr 2

Wtorek, 10 stycznia 2017, 12:30
Aktualizacja: Czwartek, 12 stycznia 2017, 13:51
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych: "Złote Serce" dla Oddziału Rehabilitacji Szpitala nr 2
Fot. Robert Bajek
Dzisiaj na Oddziale Rehabilitacji Szpitala nr 2 w Wałbrzychu Radny Rady Miasta Ryszard Nowak w imieniu pacjentów i mieszkańców naszego miasta wręczył Ordynatorowi Dariuszowi Rybackiemu i całemu Zespołowi Rehabilitacji "Złote Serce".

- W dniu dzisiejszym zostało wręczone "Złote Serce" wałbrzyskiemu szpitalowi a konkretnie Oddziałowi Rehabilitacji w Szpitalu nr 2. Jest to podyktowane dużą ilością wniosków i telefonów od pacjentów, którzy tu przebywali. Proszę zobaczyć - za każdymi drzwiami które tutaj są, jest jakieś cierpienie. Pacjenci z którymi się spotykałem mówili: "panie Ryszardzie, ja już mogę chodzić o kulach", "moja córka samodzielnie pisze", "po rehabilitacji pomału przemieszczam się sama po kuchni i pokoju". To jest ogromny dar. Tutaj pacjenci otrzymują drugie życie. Właśnie na prośby tych pacjentów, mieszkańców, kapituła Złotego Serca w składzie: Elżbieta Jaskuła, Magdalena Karaśkiewicz i moja skromna osoba przyznała kolejne "Złote Serce". Nasza służba zdrowia nie odbiega w niczym od szpitali we Wrocławiu, Krakowie czy Warszawie. Mamy tu wspaniałych fachowców. Jako Radny Miasta Wałbrzycha wręczyłem to serduszko, bo tu mają przeogromne serce, gotowe żeby nieść pomoc ludziom chorym - powiedział Ryszard Nowak.

Jak kilkakrotnie podkreślał Dariusz Rybacki - Ordynator Oddziału Rehabilitacji, to wyróżnienie jest wynikiem ciężkiej pracy, poświęcenia, profesjonalizmu i zaangażowania całego Zespołu Rehabilitacji i jednocześnie motywacją do jeszcze cięższej pracy na rzecz pacjentów.

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group