Sobota, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 4642
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szczawno-Zdrój: Zmiany w dolnośląskim SLD

Niedziela, 15 stycznia 2012, 11:32
Aktualizacja: Poniedziałek, 16 stycznia 2012, 7:29
Autor: Sven
Szczawno-Zdrój: Zmiany w dolnośląskim SLD
Fot. Swen
Co prawda, decyzje dotyczące wałbrzyskiego SLD zapadną dopiero 28 stycznia, ale od soboty wiadomo, że na Dolnym Śląsku strukturami partii będzie rządzić Radosław Mołoń.

W Teatrze Zdrojowym w Szczawnie Zdroju odbył się w sobotę Kongres dolnośląskiego Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Nowym przewodniczącym został wice marszałek województwa dolnośląskiego Radosław Mołoń. Zastąpił na tym stanowisku Janusza Krasonia, który zrezygnował ze stanowiska po klęsce wyborczej Sojuszu Lewicy Demokratycznej w wyborach parlamentarnych.

Szczawieński kongres zdominowała krytyka obecnego rządu, głośno mówiono o konieczności zmian w dziedzinie polityki społecznej. Dotychczasowy przewodniczący powiatowych struktur SLD w Wałbrzychu Robert Ławski nie wyklucza, że wystartuje w wyborach na przewodniczącego partii w Wałbrzychu. Zdradził, że zostaną połączone struktury miejskie i powiatowe.

Marek Dyduch, który zrezygnował z ubiegania się o kierownictwo dolnośląskich strukturach partii będzie się teraz zajmował rozliczeniem po przegranych wyborach.

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group