Środa, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 4426
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Znienawidził swoją partnerkę

Środa, 22 marca 2023, 6:40
Autor: red
Wałbrzych: Znienawidził swoją partnerkę
Fot. KMP Wałbrzych
29–letni mieszkaniec naszego miasta trafił w ręce policjantów kryminalnych pierwszego komisariatu. Funkcjonariusze ustalili, że to on w minioną niedzielę uszkodził zaparkowany w dzielnicy Biały Kamień samochód osobowy. Dodatkowo udowodnili mu, że zdewastował ten sam pojazd blisko miesiąc wcześniej.

Policjanci kryminalni pierwszego komisariatu otrzymali informację o uszkodzeniu mienia i ustalili, że 29-letni mężczyzna - były partner pokrzywdzonej kobiety - dwa dni wcześniej kopnął nogą w pokrywę bagażnika samochodu osobowego zaparkowanego przy ul. Daszyńskiego w Wałbrzychu i tym samym spowodował straty w kwocie blisko 700 złotych. Zebrane w sprawie informacje pozwoliły na szybkie ustalenie miejsca pobytu sprawcy zdarzenia. 29-letni wałbrzyszanin wpadł w ręce funkcjonariuszy przy ul. Karkonoskiej w Wałbrzychu.

W trakcie czynności procesowych mundurowi udowodnili podejrzanemu, że praktycznie miesiąc wcześniej, bo 24 lutego, również dokonał dewastacji tego samego samochodu, ale uszkadzając w nim szybę czołową, gdzie wartość strat wyniosła wtedy ponad tysiąc złotych.

Mężczyzna przyznał się do obu popełnionych czynów. Tłumaczył, że jest skonfliktowany z byłą partnerką. Niestety to kolejny przykład na to, że warto rozwiązywać swoje problemy zgodnie z przepisami prawa. W innym przypadku może to się zakończyć popełnieniem przestępstwa, a za zniszczenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

4
40%
Cieszy
2
20%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
10%
Złości
3
30%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group