Piątek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 6162
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: 19 trafi za kraty

Niedziela, 3 lipca 2022, 6:31
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: 19 trafi za kraty
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci nie zwalniają tempa. W ciągu ostatnich czterech dni wałbrzyscy funkcjonariusze zatrzymali 19 osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości.

Policjanci w ramach przydzielonych do służby zadań, kontrolują ewentualne „kryjówki” osób poszukiwanych, ukrywających się przed wydaną decyzją wymiaru sprawiedliwości. W większości przypadkach jest to ciężka i żmudna praca operacyjna, ponieważ osoby, które ukrywają się robią wszystko, aby uniknąć spotkania z mundurowymi.

W ciągu ostatnich czterech dni na terenie Wałbrzycha i naszego powiatu policjanci zatrzymali 19 osób ukrywających się przed organami ścigania. Wśród nich był m.in. 25-letni wałbrzyszanin, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu za posiadanie narkotyków. Mieszkaniec naszego miasta odpowie jednak po raz kolejny przed sądem za to przestępstwo.
W trakcie wykonywania czynności policjanci zabezpieczyli przy mężczyźnie środki psychotropowe w postaci amfetaminy. Za kolejne więc popełnione przestępstwo podejrzanemu grozi kara trzech lat pozbawienia wolności. Teraz wałbrzyszanin trafi do Aresztu Śledczego w Świdnicy, skąd następnie zostanie przewieziony do jednego z zakładów karnych na terenie Polski.

Twoja reakcja na artykuł?

4
29%
Cieszy
1
7%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
4
29%
Złości
5
36%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group