Piątek, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 2222
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

32–latek oskarżony o serię napadów na starsze kobiety

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 15 marca 2013, 14:41
Aktualizacja: 14:44
Autor: opr.red.
Fot. red.
32–letni mieszkaniec Wałbrzycha został oskarżony o serię napadów na starsze kobiety. Mężczyzna przewracał je na ziemię i wyrywał im torebki. Działał w różnych dzielnicach miasta. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Według policjantów z Wydziału Kryminalnego wałbrzyskiej komendy 32-letni mężczyzna obserwował starsze kobiety i typował ofiary. Akt oskarżenia przeciwko niemu został skierowany do Sądu Rejonowego w Wałbrzychu. Zgodnie z nim 32-latek dopuszczał się przestępstw na przełomie lutego i marca bieżącego roku. Działał w różnych dzielnicach miasta, między innymi na terenie Podzamcza, Piaskowej Góry, Sobięcina, Starego Zdroju.

Został zatrzymany przez policję w dzielnicy Piaskowa Góra w Wałbrzychu. Oskarżony obserwował starsze kobiety, a następnie szedł za nimi i napadał na nie. Ofiarami napastnika padło w sumie dziewięć kobiet. Oprócz pieniędzy pokrzywdzone traciły także torebki z zawartością dokumentów, kart bankomatowych, telefonów komórkowych oraz innych cennych przedmiotów. Jak ustalili policjanci sprawca utrzymywał się z tego typu przestępstw. Podczas śledztwa został tymczasowo aresztowany.

źródło: www.walbrzych.policja.gov.pl

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group