Środa, 25 listopada
Imieniny: Katarzyny, Erazma
Czytających: 1982
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

9 milionów dla Parku Przemysłowego w Wałbrzychu

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 19 marca 2012, 16:19
Aktualizacja: 16:20
Autor: opr. PAW
Fot. red
Rada Nadzorcza WSSE Invest Parki Sp. z o.o. podjęła uchwałę zobowiązującą Zarząd WSSE do przekazania 9 mln zł na potrzeby inwestycji Parku Przemysłowego w Wałbrzychu.

Decyzja ta jest efektem wspólnych działań Prezydenta Wałbrzycha Romana Szełemeja, Członka Zarządu Województwa Jerzego Tutaja oraz przedstawiciela Ministerstwa Gospodarki.
- Park Przemysłowy w Wałbrzychu to projekt, na który Gmina pozyskała środki z UE. Dzięki nim udało się zrealizować I etap inwestycji – tj. budowę infrastruktury drogowej. II etap obejmuje uzbrojenie terenu i budowę hali produkcyjno-magazynowej dla małych i średnich przedsiębiorstw. Oczekujemy, że Zarząd WSSE pilnie wykona uchwałę RN co w rezultacie pozwoli na rozwój strefy ekonomicznej i umożliwi pozyskanie do Wałbrzycha nowych inwestorów – komentuje prezydent Wałbrzycha.

Ponadto Rada Nadzorcza WSSE zobowiązała Zarząd WSSE do podjęcia działań zmierzających do wsparcia finansowego projektów infrastrukturalnych w gminach – udziałowcach WSSE , w tym Gminy Wałbrzych.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group