Sobota, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 2491
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Areszt dla 31–latka niepokojącego dzieci i kobiety

Czwartek, 29 września 2016, 13:59
Aktualizacja: 16:12
Autor: red
Wałbrzych/REGION: Areszt dla 31–latka niepokojącego dzieci i kobiety
Fot. KMP Wałbrzych
Wałbrzyscy policjanci zatrzymali 31–letniego mężczyznę, który od kilku dni swoim zachowaniem, wzbudzał poczucie zagrożenia wśród mieszkańców rejonu wałbrzyskiego, kamiennogórskiego oraz świdnickiego.

26 września do Komisariatu V Policji w Wałbrzychu zgłosiła się mieszkanka Szczawna Zdroju, która oświadczyła, że w piątek 23 września, nieznany mężczyzna zaczepiał jej 11-letnią córkę. Do policjantów zaczęły napływać sygnały o dziwnie zachowującym się mężczyźnie, który niepokoił dzieci oraz kobiety.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego oraz Kryminalnego KMP w Wałbrzychu zajęli się sprawą. Bazując na informacjach przekazanych przez kobietę oraz tych, które ukazały się na portalach internetowych, prowadząc szeroko zakrojoną akcję poszukiwawczą, ustalili miejsce pobytu mężczyzny.

27 września 31-letni mężczyzna (bez stałego miejsca pobytu), na polecenie prokuratora, został zatrzymany. Wczoraj, 31-latek został doprowadzony do sądu, który zastosował wobec niego tymczasowy areszt na okras 2 miesięcy. Postępowanie w sprawie, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wałbrzychu, prowadzi Wydział Dochodzeniowo-Śledczego KMP w Wałbrzychu.

Wałbrzyska Policja prosi o kontakt osoby, które posiadają informacje o zdarzeniach z udziałem zatrzymanego mężczyzny. W sprawie prosimy dzwonić pod numer telefonu 74 84 20 358 lub 74 84 20 210

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group