Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 3508
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Brakowało 10 drzew

Czwartek, 15 października 2020, 12:31
Aktualizacja: 12:53
Autor: red
Wałbrzych: Brakowało 10 drzew
Fot. KMP Wałbrzych
Kiedy pracownicy wykonujący wycinkę drzew w miejscowości Stary Julianów zjawili się, by kontynuować swoją pracę, zorientowali się, że przez noc część pozostawionych przy drodze wojewódzkiej drzew zniknęła.

Do kradzieży doszło pomiędzy 12 a 13 października, po zakończeniu przez pracowników wykonujących wycinkę drzew dnia pracy. Pozostawionym bez opieki przy drodze drewnem ktoś, kto nie powinien, ostatecznie się zainteresował. Kiedy następnego dnia pracownicy zorientowali się, że brakuje 10 wyciętych drzew, powiadomili policję. Dzielnicowi pierwszego komisariatu szybko dotarli do jednej z posesji w Starym Julianowie, gdzie znaleźli część skradzionego mienia. Do sprawy zatrzymali również 60-latka, który oświadczył, że postanowił zabrać drewno ze sobą i wywieźć na znajdujące się nieopodal pole.

Podejrzany podczas czynności procesowych przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia. 60-latek stanie teraz przed sądem. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5. Funkcjonariusze zabezpieczyli gotówkę należącą do sprawcy w kwocie 1 tysiąca złotych na poczet przyszłej kary.

Twoja reakcja na artykuł?

1
7%
Cieszy
8
57%
Hahaha
0
0%
Nudzi
2
14%
Smuci
0
0%
Złości
3
21%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group