Sobota, 1 kwietnia
Imieniny: Grażyny, Ireny
Czytających: 4531
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Ceny paliwa skusiły złodzieja

Piątek, 29 lipca 2022, 9:34
Aktualizacja: 12:56
Autor: red
Wałbrzych: Ceny paliwa skusiły złodzieja
Fot. KMP Wałbrzych
Kara do 10 lat pozbawienia wolności grozi 18–latkowi, który w miniony wtorek został zatrzymany przez policjantów kryminalnych pierwszego komisariatu za dokonanie kradzieży z włamaniami do zbiorników paliwa w pojazdach zaparkowanym na terenie nowo budowanej obwodnicy Wałbrzycha.

Do samego zdarzenia doszło w nocy z 28 na 29 czerwca w rejonie ul. Żeromskiego w Wałbrzychu. Mężczyzna, po uprzednim wywierceniu dziur w zbiornikach paliwa dwóch pojazdów ciężarowych, wykradł z nich łącznie 600 litów oleju napędowego, powodując tym samym straty w łącznej wysokości około 5 tysięcy złotych. O tym, że na terenie nowo budowanej obwodnicy był złodziej pracownicy zorientowali się nad ranem i postanowili powiadomić Policję.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji I w Wałbrzychu analizując zebrane na miejscu informacje oraz wykonując czynności operacyjne ustalili, że za kradzieżą z włamaniem stoi 18-letni wałbrzyszanin i zatrzymali mężczyznę w miniony wtorek w jednym z mieszkań przy ul. Andersa. Wałbrzyszanin podczas przesłuchania przyznał się do popełnienia zarzucanych mu przestępstw i złożył wyjaśnienia.

Podejrzany stanie teraz przed sądem. Za kradzieże z włamaniami może spędzić za kratami więzienia 10 lat.

Twoja reakcja na artykuł?

1
6%
Cieszy
4
25%
Hahaha
0
0%
Nudzi
2
13%
Smuci
0
0%
Złości
9
56%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group