Poniedziałek, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 4922
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Czeka go dodatkowa kara

Piątek, 21 października 2022, 6:35
Autor: red
Wałbrzych: Czeka go dodatkowa kara
Fot. KMP Wałbrzych
Funkcjonariusze ogniwa wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali w miniony wtorek po południu w jednym z mieszkań na Nowym Mieście 41–latka. Mężczyzna korzystając z zezwolenia na czasowe opuszczenie więzienia, w wyznaczonym czasie – do 13 września tego roku – nie stawił się na tzw. „bramę”.

Policjanci działając operacyjnie dokonali ustaleń, a następnie 18 października po godzinie 15:00 udali się na ul. Samosierry w Wałbrzychu, gdzie w jednym z mieszkań, którego główną najemczynią była 24-latka, zatrzymali ukrywającego się od ponad miesiąca 41-latka. Mężczyzna był poszukiwany, gdyż po otrzymanej przepustce, nie stawił się w wyznaczonym czasie do Zakładu Karnego we Wrocławiu, gdzie miał do odbycia jeszcze półtora roku kary pozbawienia wolności za wyłudzenia kredytów.

W trakcie interwencji funkcjonariuszy, szybko okazało się, że 41-letni wałbrzyszanin ma trochę więcej na sumieniu. Przy sobie posiadał foliowe zawiniątko z kryształkami, które to okazały metamfetaminą. Jego 24-letnia znajoma w swoim mieszkaniu ukrywała natomiast zawiniątko z marihuaną.

41-latek zostanie przewieziony do Aresztu Śledczego w Świdnicy, skąd trafi na półtora roku do jednego z zakładów karnych w Polsce. Teraz mężczyźnie za kolejne popełnione przestępstwa oraz kobiecie za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Twoja reakcja na artykuł?

2
18%
Cieszy
2
18%
Hahaha
2
18%
Nudzi
1
9%
Smuci
1
9%
Złości
3
27%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group