Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 4933
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Domagają się odwołania prezydenta

Środa, 26 maja 2021, 6:42
Aktualizacja: 8:06
Autor: red
Wałbrzych: Domagają się odwołania prezydenta
Fot. red
Mieszkańcy Wałbrzycha podpisujący się jako Wolni Wałbrzyszanie, złożyli do prezydenta miasta Romana Szełemeja i rady miejskiej Wałbrzycha oraz do Komisarza Wyborczego w Wałbrzychu – Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Wałbrzychu, pisma o zamiarze wystąpienia z inicjatywą przeprowadzenia referendum w sprawie odwołania prezydenta miasta i rady miasta.

Wałbrzych 24.05.2021

Pan Roman Szełemej
Prezydent Miasta Wałbrzycha

Powiadomienie w trybie art. 12 ust.1 Ustawy o referendum lokalnym

My niżej podpisani mieszkańcy Wałbrzycha, jako Wolni Wałbrzyszanie, w związku z brakiem przeprosin przez Radnych Rady Miejskiej Wałbrzycha oraz przez Pana, za podjęcie haniebnej i bezprawnej uchwały nr.XXXV/385/21 w sprawie wprowadzenia obowiązku szczepień przeciw covid 19 wobec wszystkich mieszkańców Wałbrzycha, czyli zmuszaniu mieszkańców Wałbrzycha do udziału w eksperymencie medycznym - do zaszczepienia się preparatami medycznymi WARUNKOWO DOPUSZCZONYMI DO STOSOWANIA przez URPL oraz EMA, niniejszym pismem oficjalnie zawiadamiamy Pana o zamiarze wystąpienia z inicjatywą przeprowadzenia referendum w sprawach:
1) odwołania Prezydenta Miasta Wałbrzycha Pana Romana Szełemeja,
2) odwołania Rady Miejskiej w Wałbrzychu

Niniejsze pismo to nasz głos który mówi NIE dla bezprawia w strukturach Rady Miejskiej Wałbrzycha, których mieszkańcy wybrali po to aby reprezentowali i bronili interesu mieszkańców miasta a nie interesów Prezydenta czy karteli farmaceutycznych.
Prezydent natomiast powinien reprezentować nas i nasze interesy z poszanowaniem naszych praw do wolności, szczególnie art. 39 Konstytucji RP, a skoro tego nie robi nie widzimy podstaw by dalej wykonywał swoje obowiązki na tym zaszczytnym i niezmiernie ważnym stanowisku. Skoro Pan Prezydent w swojej wielkości nie widzi ani potrzeby ani możliwości rozmowy z mieszkańcami Wałbrzycha, postanowiliśmy sprawę skrócenia kadencji organów gminy przekazać do rozstrzygnięcia mieszkańcom Wałbrzycha.

My sygnatariusze niniejszego pisma, jako Wolni Wałbrzyszanie, jesteśmy gotowi na wykonanie działań zmierzających do zgodnej z prawem wymiany całej obecnej władzy w naszym mieście.

Wałbrzych 24.05.2021

Szanowny Pan
Dariusz Maciej Pająk
Komisarz Wyborczy w Wałbrzychu I

Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Wałbrzychu, ul. Adama Pługa 12, 58-300 Wałbrzych

Powiadomienie w trybie art. 12 ust.6 Ustawy o referendum lokalnym

My niżej podpisani mieszkańcy Wałbrzycha, jako Wolni Wałbrzyszanie, niniejszym pismem oficjalnie zawiadamiamy Pana o zamiarze wystąpienia z inicjatywą przeprowadzenia referendum w sprawach:
1) odwołania Prezydenta Miasta Wałbrzycha Pana Romana Szełemeja,
2) odwołania Rady Miejskiej w Wałbrzychu.

Twoja reakcja na artykuł?

77
41%
Cieszy
77
41%
Hahaha
2
1%
Nudzi
2
1%
Smuci
4
2%
Złości
25
13%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (118)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group