Niedziela, 3 marca
Imieniny: Maryny, Tycjana
Czytających: 3627
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat wałbrzyski: Dwa razy za to samo

Wtorek, 16 sierpnia 2022, 6:41
Aktualizacja: 10:02
Autor: red
powiat wałbrzyski: Dwa razy za to samo
Fot. KMP Wałbrzych
Za dwa takie same przestępstwa – popełnione w ciągu dwóch dni – na wokandzie sądowej stanie 69–letni mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego. Mężczyzna, w niedzielę na terenie Jedliny–Zdroju, a w świąteczny poniedziałek w Głuszycy, został zatrzymany do kontroli drogowych, a miał cofnięte uprawnienia do prowadzenia pojazdów.

W niedzielę w nocy - po godzinie 2:30 - 69-latek wpadł w ręce głuszyckich mundurowych na ul. Kłodzkiej w Jedlinie-Zdroju, kiedy kierował samochodem dostawczym. Policjanci w trakcie kontroli ustalili, że mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego na podstawie decyzji starosty od lutego tego roku ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. Jeszcze tej nocy sporządzili więc dokumentację do sądu.

Szybko okazało się, że do mężczyzna nie przyjął do wiadomości, że popełnił przestępstwo drogowe, za które może trafić za kraty więzienia na 2 lata i w poniedziałkowy wieczór ponownie wyjechał samochodem na drogę. Tym razem inni funkcjonariusze z Głuszycy zatrzymali 69-latka na ul. Chrobrego w tej miejscowości.

Twoja reakcja na artykuł?

2
11%
Cieszy
4
22%
Hahaha
1
6%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
11%
Złości
9
50%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group