Wtorek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 2645
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Głuszyca: Dwukrotnie uszkodziła ten sam samochód

Sobota, 13 stycznia 2018, 6:45
Autor: red
Wałbrzych/Głuszyca: Dwukrotnie uszkodziła ten sam samochód
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci Komisariatu Policji II w Wałbrzychu, realizując informacje własne, zatrzymali 27–letnią mieszkankę Głuszycy. Kobieta w ciągu kilku dni dwukrotnie uszkodziła ten sam samochód zaparkowany w wałbrzyskiej dzielnicy Stary Zdrój.

W nocy z 28 na 29 grudnia 2017 roku nieustalona wtedy osoba miała dokonać zniszczenia mienia samochodu osobowego marki Renault poprzez oblanie go farbą oraz pomalowanie sprayem. Trzy dni później ten sam pojazd został ponownie uszkodzony. W tym przypadku ktoś umieścił na nim piankę montażową. Straty wyliczone zostały łącznie na kwotę blisko 1900 złotych.

Policjanci z Komisariatu Policji II w Wałbrzychu niezwłocznie po zgłoszeniu rozpoczęli poszukiwania osoby, która mogła dokonać zniszczenia mienia. W toku czynności operacyjnych funkcjonariusze ustalili, że jest to 27-letnia mieszkanka Głuszycy. Kobieta została zatrzymana i przyznała się do zarzucanych jej czynów. Złożyła także obszerne wyjaśnienia. Za zniszczenie mienia grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 5.

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group