Niedziela, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 4629
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Głuszyca: Dwukrotnie uszkodziła ten sam samochód

Sobota, 13 stycznia 2018, 6:45
Autor: red
Wałbrzych/Głuszyca: Dwukrotnie uszkodziła ten sam samochód
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci Komisariatu Policji II w Wałbrzychu, realizując informacje własne, zatrzymali 27–letnią mieszkankę Głuszycy. Kobieta w ciągu kilku dni dwukrotnie uszkodziła ten sam samochód zaparkowany w wałbrzyskiej dzielnicy Stary Zdrój.

W nocy z 28 na 29 grudnia 2017 roku nieustalona wtedy osoba miała dokonać zniszczenia mienia samochodu osobowego marki Renault poprzez oblanie go farbą oraz pomalowanie sprayem. Trzy dni później ten sam pojazd został ponownie uszkodzony. W tym przypadku ktoś umieścił na nim piankę montażową. Straty wyliczone zostały łącznie na kwotę blisko 1900 złotych.

Policjanci z Komisariatu Policji II w Wałbrzychu niezwłocznie po zgłoszeniu rozpoczęli poszukiwania osoby, która mogła dokonać zniszczenia mienia. W toku czynności operacyjnych funkcjonariusze ustalili, że jest to 27-letnia mieszkanka Głuszycy. Kobieta została zatrzymana i przyznała się do zarzucanych jej czynów. Złożyła także obszerne wyjaśnienia. Za zniszczenie mienia grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 5.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group