Sobota, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 3667
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Głuszyca: Dzień Babci i Dzień Dziadka w Głuszycy

Wtorek, 24 stycznia 2012, 7:45
Aktualizacja: 7:45
Autor: opr. PAW
REGION, Głuszyca: Dzień Babci i Dzień Dziadka w Głuszycy
Fot. UM w Głuszycy
Słodkie występy dzieci, pełne ciepła piosenki w wykonaniu młodzieży i słodki poczęstunek – to najważniejsze cechy pełnego serdeczności spotkania, jakie z okazji Dnia Babci odbyło się w Centrum Kultury z inicjatywy Bogumiły Kochanek – prezes zarządu Koła Polskiego Związku Niewidomych w Głuszycy.

Uroczyste spotkanie odbyło się w południe. Zaproszeni zostali członkowie PZN oraz babcie i dziadkowie dzieci występujących w specjalnie na tę okazję przygotowanym programie. Występy dzieci z Przedszkola Publicznego w Głuszycy przygotowały Alicja Mendyk i Anna Oberska. Pełne czułości recytacje, piosenki i radosne pląsy sprawiały wielką radość i przyjmowane były rzęsistymi oklaskami. Nie mniej wzruszające były piosenki wykonane przez dziewczęta skupione wokół środowiska głuszyckiego „V-Factor”: Magdalena Guzik, Karolina Pietras i Ania Kmita, nad występem których czuwał Mateusz Wiżbicki.

Na początku spotkania życzenia z okazji Dnia Babci złożyła Bogumiła Kochanek, która również powitała burmistrz Alicję Ogorzelec. W kilku zdaniach skierowanych do przybyłych na spotkanie babć i dziadków oraz do wszystkich seniorów Głuszycy, burmistrz wyraziła wdzięczność za serce i troskę, jaką zawsze dla najmłodszych mają babcie i dziadkowie. Życzyła wielu sił i zdrowia oraz rodzinnej miłości. Jako upominek wręczyła seniorom głuszyckich rodzin kalendarz „Głuszyca 2012”.

Źródło: www.gluszyca.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group