Niedziela, 20 września
Imieniny: Eustachego, Filipiny
Czytających: 2129
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Festyn rodzinny w PSP nr 5 w Wałbrzychu

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 8 września 2015, 9:00
Aktualizacja: Środa, 9 września 2015, 9:03
Autor: organizatorzy/opr.red.
Fot. organizatorzy
5 września w PSP nr 5 im.A.Cz. Centkiewiczów w Wałbrzychu przy ul. Poznańskiej w godz. 10.00 – 13.00 odbył się festyn szkolno – rodzinny pod hasłem „ Podpisy damy – siłownię mamy”. Dzieci mogły skorzystać z wielu atrakcji, a dorośli oddać głos na budowę siłowni zewnętrznej na terenie szkoły w ramach funduszu partycypacyjnego „Siłownia zewnętrzna”.

Pogoda dopisała, więc impreza odbyła się na powietrzu na placu wokół budynku szkoły. Najmłodsi mogli oglądać pokazy przygotowane przez wałbrzyski GOPR. Każdy chętny skorzystał również z malowania twarzy, co cieszyło się dużym zainteresowaniem. Przygotowano też liczne konkursy i zabawy: konkursy plastyczne „Rodzinne wodowanie” i „ Pij wodna zdrowie”, naukę tańca i pokaz Akademii Tanecznego Wychowania, „czarodziejski samochodzik” i rozgrywki sportowe zgodnie z hasłem festynu „ Żyj aktywnie i zdrowo”.

Dla rodziców atrakcją był kącik medyczny, gdzie można był zmierzyć ciśnienie i zapytać o zdrowe odżywianie. Na koniec imprezy było coś dla fanów sportu, czyli mecz siatkówki rodzice kontra dzieci, który trwał cztery sety i zakończył się remisem. Wszyscy przybyli próbowali owoców i pysznych ciast przygotowanych przez Radę Rodziców PSP nr 5.

Festyn był doskonałą formą rozrywki dla całej rodziny, miała charakter otwarty i każdy chętny mógł spędzić sobotni czas inaczej niż zwykle, dobrze się bawić i wspomóc szkołę głosując na stworzenie siłowni zewnętrznej na terenie placówki.

Organizatorem imprezy była Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 W Wałbrzychu

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group