Poniedziałek, 8 sierpnia
Imieniny: Cypriana, Dominika
Czytających: 4404
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Finał konkursu "Wodny Świat Wałbrzycha"

Środa, 15 czerwca 2016, 8:24
Autor: red.
Wałbrzych: Finał konkursu "Wodny Świat Wałbrzycha"
Fot. Robert Bajek
Wczoraj w Centrum Sportowo–Rekreacyjnym AQUA ZDRÓJ w Wałbrzychu zorganizowano finał wieloetapowego konkursu "Wodny Świat Wałbrzycha". Finał i uroczyste wręczenie nagród poprzedziły zmagania w ramach ostatniego etapu "Wodnej Ligi" i rozgrywki sportowe.

Zorganizowany przez Wałbrzyski Związek Wodociągów i Kanalizacji oraz Wałbrzyskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. konkurs "Wodny Świat Wałbrzycha" skierowany był do uczniów klas I-VI szkół podstawowych, oraz uczniów gimnazjów z takich miejscowości jak Boguszów Gorce, Czarny Bór, Głuszyca, Jedlina-Zdrój, Stare Bogaczowice, Szczawno-Zdrój, Świebodzice, Walim i Wałbrzych. Każda ze szkół biorących udział w konkursie zgłaszała w danej kategorii wiekowej jedną drużynę, składającą się z 3 dziewczynek i 3 chłopców.

Podczas wczorajszego finału wyłonieni zostali laureaci i zwycięzcy konkursu, a także zwycięska szkoła, która otrzymała tytuł "Wałbrzyskiego Ambasadora Wody 2016". Uczniowie za swoje osiągnięcia otrzymali atrakcyjne nagrody indywidualne. Nagrody rzeczowe trafiły też do najlepszych szkół a także do najbardziej wytrwałych i żywiołowych kibiców. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystości wręczania wyróżnień. Pełna lista laureatów konkursu wkrótce.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group